The Lord of the Rings: Gollum™ wyjdzie z ukrycia już 25 maja!

Napędzana fabułą przygoda przez Śródziemie pojawi się w maju tego roku na PC i konsole!

Daedalic Entertainment i NACON ogłosiły dziś, że oczekiwana przez fanów Śródziemia gra przygodowa, The Lord of the Rings: Gollum, ukaże się na PC, PlayStation i Xbox – 25 maja. Wersja na Nintendo Switch™ planowana jest jeszcze w tym roku. Oparta na uwielbianej trylogii Władca Pierścieni autorstwa J.R.R. Tolkiena, gra fantasy zabierze graczy w epicką podróż przez Śródziemie, w której główną rolę odgrywa jedna z najbardziej fascynujących postaci tego świata: Sméagol – Gollum, Gollum.

Sprawdźcie świeży gameplay ze Śródziemia, wraz ze spojrzeniem deweloperów zainspirowanych ikonicznym lore. Daedalic i Nacon będą streamować specjalny pokaz już dziś o 18:30 na Twitchu.

Gollum – nowy zwiastun fabularny.

The Lord of the Rings: Gollum to napędzana fabułą przygodowa gra akcji. Gracze wyruszą w niebezpieczną podróż jako Gollum, ścigając jedyną rzecz, która jest dla niego cenna. Będą się wspinać, skakać i skradać, aby ominąć niebezpieczeństwa lub znaleźć się w korzystnych miejscach. Gollum jest zręczny i przebiegły, ale także rozdarty przez rozdwojenie osobowości. Do graczy należy decyzja, czy ulegną ciemnej stronie Golluma, czy zaufają łagodniejszej podpowiedzi Sméagola.

Współwydawana przez Daedalic Entertainment i NACON, gra The Lord of the Rings: Gollum jest opracowywany przez mały zespół zapalonych tolkienistów w Daedalic Entertainment we współpracy z Middle-earth Enterprises. Gra ukaże się na PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch™. Dostępna będzie również fizyczna edycja na konsole.

Dodaj komentarz