Wieża Magów Newsy

Wieża Magów Tzar

Dekret o unifikacji Wieży Magów z e-Gildią Graczy

W dniu wczorajszym zakończyłem prace nad pełnym połączeniem wortalu Wieża Magów Tzar z e-Gildią Graczy. W tym dekrecie chciałbym uporządkować najważniejsze informacje na temat tego przedsięwzięcia. Trzy słowa o Wieży Magów Serwis o grze Tzar:…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Kampania na eGG

Po dłuższych rozważaniach uznałem, że najlepiej będzie zamieścić solucję kampanii głównej Tzara na portalu głównym jako oddzielną serię. Dzięki temu uzyskamy większą czytelność i estetykę. Odnośnik KAMPANIA przekierowuje zatem do odpowiednich wpisów na e-Gildii Graczy….

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Kolejna porcja świeżości

Kontynuuję prace nad stroną, które przybrały postać małej modernizacji. Zamieszczona została kolejna ankieta. Chciałbym dowiedzieć się, który aspekt gry uważacie za największy jej atut. Tytułem podsumowania poprzedniej sondy, najbardziej lubianym bohaterem kampanii Tzara okazał się…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Integracja z e-Gildią Graczy (Początek)

Niedawno w ramach rozszerzenia i połączenia swojej działalności sieciowej dotyczącej gier komputerowych otworzyłem portal e-Gildia Graczy, znajdujący się pod adresem www.egildia.pl. W związku z tym rozpocząłem proces integrowania dotychczasowych projektów z serwisem, w tym również…

1 komentarz
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Awaria polskich znaków

Awaria polskich znaków została na szczęście zażegnana, a strona wróciła do pełnej sprawności w tym zakresie.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Nowa galeria, forum oraz drobne poprawki

Po uporaniu się z kryzysem polskich znaków przyszedł czas na trochę nowości. Pojawił się skrypt Galerii w formie pokazu slajdów. Ponadto zmieniony został odnośnik do forum – od teraz prowadzi on do specjalnego, nowo powstałego…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Nowa sonda

Witajcie po dłuższej nieobecności! Na dobry początek zamieszczam nową sondę: tym razem pytanie dotyczy ulubionego bohatera kampanii. Zapraszam serdecznie do udziału. Oczywiście, poprzednia ankieta wciąż jest dostępna w archiwum i można wziąć w niej udział….

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Korekty solucji i XIX misja na stronie

Zgodnie z zapowiedzią solucja ostatniej misji kampanii Tzar pojawiła się w serwisie. Ponadto dokonałem pewnych korekt w opisach pozostałych zadań. Niniejszym solucja została ukończona i jest już dostępna w zakładce: KAMPANIA. Być może kiedyś zabiorę…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Odświeżenie działów

Kolejne działy zostały przejrzane, a znalezione błędy bądź niedoróbki usunięte. Już niedługo publikacja solucji ostatniej misji kampanii Tzara!

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Logo, button, poprawki w tekstach

Dzisiaj pojawiło się nowe logo Wieży Magów oraz button reklamowy doń nawiązujący. Grafiki mogą jeszcze ulec drobnym modyfikacjom, nie mniej wreszcie został zagospodarowany nagłówek strony. Rozpocząłem pewne poprawki w poszczególnych tekstach i zakładkach serwisu, zaczynając…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Nowa ankieta oraz misja XVII i XVIII na stronie

Po kolejnej rocznej przerwie od aktualizacji na stronie pojawiły się wreszcie świeżości. Niedziałającą dotychczas zakładkę Ankieta zastąpił sondaż dostępny na każdej podstronie w prawym menu. Pytanie pierwsze brzmi: ,,Jaka jest twoja ulubiona rasa w grze?”….

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Pierwszy rok za nami i misja 16. na stronie

Czas upływa nieubłaganie, Wieża Magów – moje najmłodsze (póki co) dzieło internetowe – kończy dzisiaj rok. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że strona została już niemal w pełni ukończona. Oznacza, to że niezbędne minimum zrealizowałem. Jednak…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Usprawnienia techniczne

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem usprawnień technicznych. Poprawiłem wyświetlanie newsów oraz samej strony pod kątem uniwersalnych rozdzielczości oraz różnych przeglądarek. Dalej szukam sposoby na Chrome, który wyjątkowo nie lubi Wieży Magów :). Jutro z okazji…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] System newsów PHP

Właśnie wprowadziłem system newsów PHP, dzięki któremu znacznie łatwiej wprowadzać niusy na portalu, a ponadto całość wygląda przejrzyściej dzięki dodatkowemu utworzeniu Archiwum.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Odbudowa

Tuż przed pierwszą rocznicą powstania strony wracam po wielu miesiącach maturalnych i życiowych zawirowań, aby odświeżyć i rozbudować Wieżę Magów. Na początek niezbędna okazuje się poprawa linków, ponieważ w związku ze zmianą serwera uległy one…

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Solucja kampanii – piętnaście misji na stronie

Została dodana solucja 15 misji kampanii tytułowej Tzara. To ostatnia aktualizacja przed moim wyjazdem (6-20.07), reszta misji zostanie opisana po powrocie. Tym samym ogłaszam pierwszą przerwę w dosyć regularnych aktualkach strony.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Optymalizacja strony i nowy Facebook

Poprawione zostało wyświetlanie na różnych przeglądarkach – od teraz strona wyświetla się prawidłowo na wszystkich najpopularniejszych. Powstał także właściwy kanał Facebook (poprzedni był zapożyczony na potrzebę chwili).

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Rasy ukończone!

Właśnie pojawiły się opisy ras. Niniejszym budowę działu Rasy uważam za zakończoną.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Rasy – robota wre (21-23.06)

Prace nad składaniem działu Rasy wrą. Obróbka screenów, spisywanie danych, tworzenie tabelki i wreszcie stawianie strony. Prawie wszystko zostało już ukończone. Ostatnim punktem jest utworzenie krótkich charakterystyk ras.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Technologie ukończone

Dzisiaj powstał dział Technologie. Zawiera on szczegółowe zestawienie wszystkich badań dostępnych w Tzarze. Kolejna aktualizacja (dział Rasy) już w drodze, prace trwają.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Budynki i Technologie – prace (11-15.06)

Trwają prace nad spisem budynków oraz technologii Tzara. Jest to bardzo żmudne zadanie, dlatego 100% efektów należy oczekiwać pod koniec przyszłego tygodnia. Jeden z działów zostanie otwarty najprawdopodobniej w ten weekend.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Zaklęcia i Przedmioty

Dział Zaklęcia został ukończony (zawiera tabelę czarów z podziałem na rasy, ich działanie oraz koszta). Zakładka Przedmioty uzupełniona o tabelkę artefaktów wraz z ich charakterystyką.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Ukończenie Jednostek

Dział Jednostki został uzupełniony o jednostki wspólne (machiny, okręty, mesjasz) i potwory. Zostały wprowadzone wszystkie parametry i umiejętności jednostek. Tym samym zakładka ta została w pełni ukończona.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Muzyka z Tzara, Galeria

W zakładce Muzyka zamiast soundtracków z wrzuty pojawiły się soundtracki z YouTube (działające w przeciwieństwie do tych pierwszych). Ponadto zaszły kosmetyczne zmiany w Galerii.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Nocny rozwój serwisu (5/6.06)

Dodane działy: Galeria, Muzyka, Pliki, Przedmioty. Wprowadzone statystyki strony. Forum doprowadzone do stanu używalności i oficjalnie otwarte. Do pełnego ukończenia serwisu pozostały 3 działy.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Nowe działy i kanał FB

Dodane działy: Księga gości, Ankieta, Kontakt, Ogólnie, Jednostki (n), Kampania (n), Kody, Twórczość. Wprowadzony kanał Facebook. Praca trwa w dalszym ciągu.

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Powstanie strony

Następuje całkowita zmiana zamysłu na stronę internetową. Zamiast portalu historycznego tworzy się wortal o grze Tzar: Ciężar Korony. Powstaje strona główna (stan ówczesny*), zmienia się koncepcja graficzna. Strona trafia na serwer. Powstaje obecna forma indexu….

0 komentarzy
Wieża Magów Tzar

[Wieża Magów] Genesis

Rozpoczęcie prac nad stroną. Stworzenie indexu i koncepcji graficznej. Początkowo miał to być serwis historyczny.

0 komentarzy
[/su_posts]