Knights and Merchants
Serwis

Witaj na podstronie e-Gildii Graczy poświęconej grze Knights and Merchants. Znajdziesz tutaj pożyteczne teksty, pliki i materiały. W opracowaniach uwzględniamy zarówno wersję podstawową The Shattered Kingdom, jak i dodatek The Peasant Rebellion oraz modyfikację K&M Remake.

Konwencja serwisu została zaplanowana następująco. W zakładce Recenzja odnajdziesz podstawowy zarys poszczególnych elementów gry, wraz z jego oceną oraz refleksjami. Kolejne działy rozszerzają poszczególne aspekty gry omówione w tejże recenzji – stanowi więc ona swego rodzaju klucz. I tak drobiazgowe tabelki i opisy analizujące Budynki oraz Jednostki z K&M odnajdziecie w odpowiednich sekcjach. Nie zabraknie także kącika muzycznego (Muzyka) oraz cziterskiego (Kody). Klasyczny download został umieszczony pod szyldem Pliki. Tam pozyskasz m. in. pełną wersję K&M Remake oraz trochę ciekawych dodatków. Wreszcie aspekt społecznościowy, dotyczący środowiska fanowskiego, trafił do zakładki Internet.

Knights and Merchants Recenzja Knights and Merchants Budynki Knights and Merchants Jednostki
Knights and Merchants Muzyka  Knights and Merchants Pliki Knights and Merchants Kody Knights and Merchants Społeczność

W budowie aktualnie znajduje się dział Kampania, który będzie sukcesywnie uzupełniany w najbliższych tygodniach. W planach jest także stworzenie artykułu w formie recenzji dotyczącego stricte modyfikacji K&M Remake. Natomiast już teraz na łamach e-Gildii Graczy odnajdziesz wpis traktujący o ciekawym projekcie o nazwie Knights Province, zawierającym wiele elementów podobnych do starego dobrego Knights and Merchants.

Życzymy przyjemnej wizyty!