Co nam w duszy zagra – muzyka z Knights and Merchants

Do najpiękniejszych soundtracków z gier, na jakie do tej pory natrafiłem, niewątpliwie należy muzyka z Knights and Merchants. Tego niszowego acz wyjątkowo barwnego i wartego uwagi RTS’a recenzowaliśmy w minioną niedzielę.

Muzyka z K&M do pobrania

Wśród plików dźwiękowych K&M znajdziemy zarówno utwory pogodne, jak i nostalgiczne, skoczne i liryczne. Moim faworytem jest chyba utwór Princess. Przyznam, że swego czasu komponowałem swego rodzaju miniaturę fortepianową inspirowaną właśnie tym soundtrackiem, którą być może za jakiś czas opublikuję na łamach portalu wraz z innymi efektami mojej twórczości.

Tak naprawdę jednak cała muzyka z Knights and Merchants jest warta uwagi i dlatego zamieszczamy ją do pobrania na portalu. Wszystkie soundtracki w formacie .mp3 zostały spakowane w archiwum .rar

Pobierz “Muzyka z Knights and Merchants”

K%26M%20Soundtrack.rar – Pobrano 573 razy – 69,13 MB

Dla zainteresowanych jutubową formą odsłuchiwania klipów podrzucamy playlistę kanału Jakubowiczish:

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=1chDLmvrqbg&list=PLDxTuNgFx2F67GPCza0ggiBnUTJVZumQT&spfreload=10[/embedyt]

To jednak nie wszystko!

Wśród czytelników mogą znaleźć się również osoby zainteresowane własnym wykonywaniem utworów z Knights and Merchants. Wychodząc im naprzeciw niektórzy zapaleńcy, w szczególności Lewin Hodgman (znany m. in. z K&M Remake), przygotowali zapisy nutowe poszczególnych utworów. Zebrane w jednym archiwum zamieszczamy je również do ściągnięcia.

Pobierz “Nuty Knights and Merchants”

K%26M%20Nuty.rar – Pobrano 552 razy – 204,21 KB

Życzę udanej zabawy i czerpania radości ze słuchania i odgrywania ulubionych soundtracków gier, wśród których mam nadzieję, ze swoje miejsce znajdzie również muzyka z Knights and Merchants.

Dodaj komentarz

1 Comment