GODDESS OF VICTORY: NIKKE świętuje pierwsze urodziny

GODDESS OF VICTORY: NIKKE kończy rok i aby uczcić jej pierwszą rocznicę przypadającą na 4 listopada, zespół NIKKE i Level Infinite, ogłosiły szereg aktualizacji w grze, nowe postacie i skórki, nowe projekty i plany na przyszłość dla tego niezwykle popularnego shootera RPG z elementami sci-fi. Z okazji świętowania rocznicy, na graczy czekają wyjątkowe atrakcje już od 2 listopada. Od momentu premiery, Gra GODDESS OF VICTORY: NIKKE została pobrana ponad 25 milionów razy i jest obecnie dostępna na całym świecie na PC, iOS i urządzenia mobilne z systemem Android.

Z okazji pierwszych urodzin globalnej premiery gry, GODDESS OF VICTORY: NIKKE otrzyma liczne aktualizacje, w tym:

  • Nowe postacie: Red Hood i Snow White: Innocent Days.
  • Nowa aktualizacja Story Event: RED ASH.
  • Tryb Mini Game: Memory of Goddess.
  • Nowe rozdziały odblokowane w trybie fabularnym (rozdziały 25-26).
  • Nowy boss klasy Tyrant: ULTRA.
  • Dwa zupełnie nowe stroje dla NIKKE Dorothy i Harran.
  • Wydarzenie „Miracle Snow” powraca w pełnej wersji audio: Wydarzenie „Cudowny śnieg” z ostatnich Świąt Bożego Narodzenia powróci, tym razem z animacją i pełnym podkładem.
  • Simulation Room 2.0 pojawi się w niedalekiej przyszłości, z zupełnie nowym gameplayem i hojnymi nagrodami.
  • Oficjalne naklejki cyfrowe w społeczności NIKKE Discord i aplikacji LINE.
  • Wiele benefitów dla graczy, w tym aż 127 możliwości rekrutacji i darmowa postać SSR –Snow White: Innocent Days.

Wraz z wydarzeniem fabularnym OVER ZONE wydanym podczas półrocznego wydarzenia rocznicowego, Shift Up kontynuuje historię Goddess Squad, z tym wyjątkiem, że tym razem historia rozgrywa się około 100 lat wcześniej, co czyni go odległym prequelem do OVER ZONE. Ponadto, Red Hood, nowa postać Pilgrim, jedna z Goddess Squad, zaliczy swój debiut w grze. Gracze będą mogli cieszyć się wydarzeniem fabularnym z voice-overem, a także rockową piosenką przewodnią w grze autorstwa Djerva (twórcy Get Jinxed).

GODDESS OF VICTORY: NIKKE wkrótce trafi na półki kolekcjonerów. Nendoroid Rapi, nieskalowana figurka Rapi, a także szczegółowa figurka Hyper Body Modernia, z obrotowym ramieniem broni i wymiennymi płytkami twarzy. Oba przedmioty będą wkrótce dostępne w globalnej przedsprzedaży.

GODDESS OF VICTORY: NIKKE przenosi graczy we wciągającą fabularną przygodę wypełnioną pięknie odwzorowanymi grywalnymi postaciami i tajemniczym światem do odkrycia. Wykorzystując zaawansowane animowane ilustracje, gra zapewnia płynne ruchy i realistyczną charakterystykę postaci, która zapewnia dynamiczne wrażenia z walki. Każda postać posiada również specjalną broń i zestaw umiejętności, które w wyjątkowy sposób kształtują sposób rozgrywki. Zadaniem gracza jest stworzenie jak najlepszej drużyny, rozwój postaci i ukończenie każdej z misji, aby pokonać najeźdźców i ocalić ludzkość. Ponadto gra zawiera unikalne poziomy walki z bossami z gigantycznymi przeciwnikami, których pokonanie wymaga zarówno koordynacji, jak i przygotowania.

Więcej o GODDESS OF VICTORY: NIKKE, znaleźć można na stronie internetowej gry.

Gra w wersji mobilnej do pobrania na iOS App Store i Google Play.

Dodaj komentarz