Przygodowa strategia kosmiczna IRON MARINES INVASION debiutuje na Steam

Ironhide Game Studio ogłasza, że Iron Marines Invasion, kosmiczna odyseja strategiczna czasu rzeczywistego, jest już dostępna na Steam w cenie 67,99 zł. Ta gra typu tower defense łączy w sobie rozbudowane uniwersum z pełnymi akcji misjami, oryginalnym stylem graficznym, popkulturowymi gagami, easter eggami i wieloma ekscytującymi niespodziankami.

Po pięciu latach pokoju w sercu galaktyki pojawiły się nowe zagrożenia. Federacja rekrutuje swoich najlepszych agentów do eksploracji niezliczonych światów i obrony pokoju przed nowymi wrogimi klanami. W Iron Marines Invasion gracze muszą wykorzystać swoje taktyczne umiejętności, aby poprowadzić swój oddział do zwycięstwa i bronić wszechświata w ponad 25 niesamowitych światach wypełnionych unikalnymi wyzwaniami, wrogami i misjami pobocznymi.

Iron Marines Invasion to druga odsłona serii Iron Marines, która bazuje na wielokrotnie nagradzanej formule oryginalnej gry. Gra ukazała się na urządzeniach z systemem iOS Android w zeszłym roku i została nominowana do prestiżowych wyróżnień, w tym nominacji do najlepszej gry w Ameryce Łacińskiej i najlepszej gry: Mobilna na BIG Festival 2023.

Główne cechy gry:

  • Ponad 25 misji kampanii, które zabiorą cię do najbardziej niesamowitych światów. Do zbadania czeka mnóstwo planet, które możesz ochraniać, korzystając z odpowiednio przygotowanych planów strategicznych!
  • 70 operacji specjalnych, dzięki którym podniesiesz swoje umiejętności Marine do najwyższego poziomu.
  • 10 grup jednostek dla łącznie 30 różnych oddziałów. Możesz nawet łączyć swoje wsparcie w zależności od misji i strategii, którą planujesz wdrożyć.
  • 9 mocarnych bohaterów z potężnymi umiejętnościami do wykształcenia. Pomóż im stać się najlepszymi w Galaktyce!
  • 8 broni specjalnych, które kompletnie zmienią wymiar zabawy! Przygotuj się na akcję i zdobądź przewagę dzięki broniom błyskawicznym, jak odbijacze, toksyczne bomby, czy chociażby fabryki dronów.
  • 40 ulepszeń, które ulepszą twoją strategię i wzmocnią twoje jednostki jak na przykład drony obronne, rakiety napalmowe, rykoszety i wiele więcej.
  • Ponad 30 osiągnięć, aby udowodnić, jak wielkim ekspertem strategii czasu rzeczywistego się stałeś!

Dodaj komentarz