Zmierz się z potwornym latającym Howlerem w 3 sezonie The Cycle: Frontier, który debiutuje już dzisiaj

Z zaawansowanymi środkami anty-cheat, końcem wipe’ów serwerów, ulepszonymi broniami i nie tylko, perspektywy nigdy nie były słodsze na Fortunie III!

The Cycle: Frontier, trzeci sezon „Breakthrough„, trafia dziś na Steam i Epic Games Store. W tym najnowszym sezonie pełnym ekscytującej zawartości i zmian balansu, The Cycle: Frontier wprowadza śmiercionośnego latającego potwora Howlera, dodatkowe środki antycheat, nowe zmiany w broniach, przebudowę kampanii i samouczka, ulepszenia w Prospect Station oraz długo oczekiwany koniec resetów serwerów.

Zwiastun trzeciego sezonu Breakthrough The Cycle: Frontier.

Działania anti-cheat były w centrum uwagi YAGER od momentu premiery, a „Breakthrough” dodaje nowe funkcje do walki z tym problemem. Największą innowacją jest nowy system odszkodowań dla ofiar, zwracający przedmioty graczom, którzy zostali zabici przez oszustów. Jest on wspierany przez Shielded Matchmaking, który rozpoznaje graczy o zaufanym statusie i pracuje nad tym, aby uniemożliwić cheaterom obejście ich blokad, jak również przez różne oprogramowanie antycheat innych firm, które The Cycle: Frontier wykorzystuje, aby pomóc w utrzymaniu uczciwej zabawy.

Wraz z premierą 3 sezonu zakończą się obowiązkowe whipe serwerów, których gracze doświadczali w przeszłości. YAGER przywrócił równowagę w grze i ekonomii The Cycle: Frontier z bardziej długoterminowym naciskiem, przez między innymi uczynienie wysokiej klasy sprzętu bardziej wartościowym. Kampanie zostały również przerobione z nowymi liniami zadań endgame i będą nadal rozwijane w przyszłości.

Miejcie oczy (i uszy) otwarte na nowe zagrożenie sezonu 3: Howler, potężny latający wróg, który jest niebezpieczny zarówno z daleka, jak i z bliska. Howler oferuje wspaniałe nagrody dla tych, którzy go pokonają, ale nie będzie to łatwe zadanie!

Dzięki wprowadzeniu do gry broni klasy MKII gracze będą mieli ułatwione zadanie, jeśli chodzi o utrzymanie się przy życiu. Te nowe warianty istniejących w grze broni są silniejsze i mają wyższą jakość niż ich klasyczne odpowiedniki, posiadają różne poziomy mocy i dodatki. Można je jednak znaleźć tylko na powierzchni Fortuny III, wygrzebane ze skrytki lub z zimnych rąk innego poszukiwacza.

W sezonie 3 wprowadzono również ulepszenia dla nowych graczy, aktualizując system samouczka, aby The Cycle: Frontier był bardziej przyjazny dla początkujących poszukiwaczy. Gracze mogą teraz wkroczyć do akcji z predefiniowanym ekwipunkiem, który mogą zatrzymać, jeśli przeżyją dzięki Free Loadout Runs.!

Stacja Prospect, twój dom z dala od domu wokół Fortuny III, została przeprojektowana tak, by czuć się w niej jak u siebie, z przerobionymi budynkami, bardziej ponurą atmosferą i większą liczbą postaci niezależnych zajmujących się swoimi codziennymi sprawami.

Więcej informacji o zmianach można znaleźć w oficjalnych patch notes.

Dodaj komentarz

1 Comment

  1. sonicmarksussays:

    Nie ważne czy jesteś nowy czy stary gracz…skończysz tak samo odstrzelony przez bota albo drużynę która tłucze wszystko co spotka na swojej drodze albo przez zwierzęta choć akurat di nich pretensji nie mam :). Gram w grę od prawie początku drugiego sezonu prawie codziennie bo dla mnie koncepcja gry jest genialna…niestety wykonanie jest tragiczne. Oszuści jak byli tak są choć uczciwie trzeba przyznać że jest ich mniej. Bonie zadają obrażenia jak chcą. Ja wpakuję w gracza cały magazynek z broni wysokiej klasy i…zada mu z podstawowym pancerzem 60 obrażeń a on z podstawowej broni zabije mnie po kilku strzałach odzianego w zbroję wysokiego poziomu zadając mi ponad setkę obrażeń. Takie kwiatki się niestety ostatnio zdarzają często. A to tylko wierzchołek góry lodowej. A szkoda bo gra przednia i daje mnóstwo radochy. Tysiące graczy zwraca na to uwagę ale to jak grochem o ścianę. Yager Development twierdzi że od teraz będzie słuchał zwykłych graczy a tak naprawdę ma ich w d….
    A wystarczyły by pokoje do grania solo. Kto chce grać w spokoju niech gra solo kto che się obżerać z botami i innymi hardcorami niech gra na normalnych mapach. A tak to czasem zwykłego zadania nie da się zrobić. Gra genialna ale i też bezsensowna. A Yager dużo pisze jaka to gra cudowna i co on nowatorskiego w niej nie robi….szkoda tylko że nie to co trzeba. Zastanawiam się czy jak tak dalej pójdzie to w 4 sezonie w ogóle będzie ktoś chciał tam grać.