Zanóż się w Tarisland – wywiad z deweloperami

Nadchodząca wieloplatformowa gra MMORPG Tarisland opublikowała dziś wywiad wideo z twórcami. Oferuje on głębszy wgląd w rozwój gry.

Tematy poruszone w materiale:

  • Jak na wizję Tarisland jako idealnego MMORPG wpłynęły głęboka miłość do gatunku, oraz jak dzięki temu gracze mogą liczyć na wyjątkowe, wspólne doświadczenia.
  • W jaki sposób od samego początku opracowywano wersję PC wraz z wersją mobilną i jak każda platforma otrzyma wersję, która najlepiej odpowiada potrzebom, pragnieniom i nawykom graczy. – Jeśli chodzi o interfejs użytkownika i doznania UE, dostosowaliśmy różne układy ekranu i logikę operacyjną w oparciu o nawyki graczy korzystających z różnych platform. Mamy nadzieję, że wersja na komputery PC będzie w stanie uchwycić wciągające uczucie MMO i najlepsze wrażenia z przemierzania lochów, podczas gdy wersja mobilna może zaspokoić potrzeby codziennych zadań i eksploracji mapy – podsumowuje Yangmin, reżyser gry Tarisland.
  • Jak deweloperzy dążą do stworzenia unikalnego i zróżnicowanego świata wypełnionego wciągającymi historiami, eksploracyjnymi przygodami, wymagającymi instancjami czy wielkimi polami bitew.
  • W jaki sposób muzyka z niedawno ogłoszonej współpracy ze światowej sławy kompozytorem Russellem Browerem stanie się integralną częścią doświadczania przez gracza świata gry.
  • Jak ważne dla deweloperów jest stworzenie MMO, które nie wymaga Pay-to-Win czy nadmiernego grindowania.

By być na bieżąco, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową lub oficjalne profile: TwitterFacebookYouTube Discord. Premiera Tarisland na iOS, Android i PC planowana jest na pierwszy kwartał 2024 roku.

Dodaj komentarz