BEAST we Wczesnym Dostępie debiutuje już dziś!

Deweloper False Prophet wprowadza dziś swoje brutalne, turowe, taktyczne RPG BEAST do fazy Wczesnego Dostępu na Steam. Debiutująca w ramach Wczesnego Dostępu wersja gry zawiera dwa główne wątki fabularne obejmujące ponad 20 misji, różnorodnych towarzyszy oraz wiele godzin grywalnej zawartości do odkrycia.

W BEAST podczas turowych potyczek gracze podejmują moralne decyzje, które będą miały wpływ na fabułę i rozgrywkę. W szorstkiej średniowiecznej scenerii nękanej plagami i konfliktami zbrojnymi, będą przemierzać Karpaty we wciągającej historii opowiadanej i rozgrywanej z dwóch przeciwnych perspektyw.

Po dziesięciu latach niewoli w Imperium Osmańskim, główny bohater Anton Sabbados powraca do domu i odkrywa, że wszystko się zmieniło. Nie mając czasu na ukojenie, Anton otrzymuje rozkaz przyjęcia ostatniej misji od króla-proroka Luriusa. Walcząc o swoje zmysły, Anton i jego towarzysze wyruszają w drogę. Kiedy wrogi książę Mikołaj dowiaduje się, że Anton otrzymał kluczową misję od króla Luriusa, książę postanawia powstrzymać Antona z własnych egoistycznych powodów…

Ćwicz lub egzorcyzmuj swoją wewnętrzną bestie

Gracze muszą zdecydować czy uwolnić swojego wewnętrznego demona dla krótkotrwałego zysku, czy też powstrzymać go, dążąc do długoterminowego zdrowia psychicznego i zachowania kontroli. Zaawansowane drzewka umiejętności i profity pozwolą ci zachować zdrowy rozsądek i chronić swoich ludzi lub ulec potężnemu szaleństwu, zabijając wszystkich na swojej drodze. Twoje wybory moralne wpłyną na relacje z towarzyszami i ich losy.

 Zawsze chcieliśmy stworzyć taktyczną grę RPG poruszającą dojrzałe tematy, które będą wyzwaniem dla twojego moralnego kompasu. Eksploracja tej mrocznej części naszej ludzkiej historii pozwoliła nam stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Teraz nadszedł czas, aby zabrać graczy w naszą podróż, aby zrealizować tę wizję. Mamy nadzieję, że dostrzegą oni obietnicę i wesprą nasz zespół w realizacji naszej wizji! –powiedziałPiotr Pacynko, założyciel i dyrketor kreatywny w False Prophet.

BEAST pojawi się we Wczesnym Dostępie na PC na Steamie (oraz Steam Deck-u) od 25 października 2023 w cenie 114,99zł. Podczas Steam Scream Fest między 26 października a 2 listopada cena zostanie obniżona do 91,99zł! Pełna premiera gry planowana jest na 2024 rok.

Dodaj komentarz