Lost Ark od Amazon Games i Smilegate RPG przekroczyło 20 milionów użytkowników na całym świecie

Amazon Games i Smilegate RPG ogłosiły, że Lost Ark, ich darmowa gra MMOARPG, przekroczyła liczbę 20 milionów użytkowników na całym świecie. W ciągu pierwszych trzech dni od premiery na Zachodzie, do społeczności graczy dołączyło ponad 4,7 miliona nowych poszukiwaczy, a obecnie ponad 10 milionów graczy Lost Ark pochodzi z Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Południowej i Australii.

Emocje związane z Lost Ark na całym świecie nie opadają, czego dowodem jest rosnąca liczba graczy na całym świecie” – powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. „Wraz z Smilegate jesteśmy zobowiązani do wspierania rosnącej społeczności za pomocą solidnej mapy aktualizacji zaplanowanych na nadchodzące lata.

Lost Ark pozostaje jedną z najlepiej ocenianych przez krytyków gier na całym świecie, z oceną 83 na OpenCritic i 81 na Metacritic, szczególnie zdobyła uznanie za ogromny otwarty świat, rozbudowane zadania, szczegółowy system walki i doskonałą oprawę wizualną. Największa liczba jednoczesnych użytkowników w grze wyniosła 1,32 miliona, co stanowi drugi najwyższy wynik w historii Steam.

„Lost Ark zostało dobrze przyjęte przez ekspertów pod względem planów rozwoju i jakości gry, a liczba użytkowników stale rośnie” – powiedział Wongil Chi, dyrektor generalny Smilegate RPG.

Więcej informacji na temat gry Lost Ark można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

1 Comment