Inkulinati spotyka Pentiment w nowym crossoverze – kolejne tytuły Daedalic otrzymują ekscytujące aktualizacje zawartości!

Odkryj nowy biom w Unrailed!, poznaj usprawniony system pogłębiania w Destroyer: The U-Boat Hunter lub ciesz się licznymi ulepszeniami QoL w Fling to the Finish!

Daedalic Entertainment zaprasza graczy do wypróbowania szerokiego portfolio wydawniczego, podczas gdy trwa Daedalic Steam Publisher Sale, które potrwa do 16 marca, do godziny 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Aby to uczcić, niemiecki wydawca udostępnił zupełnie nową zawartość dla wielu opublikowanych przez siebie tytułów. Przykładowo, gracze mogą teraz doświadczyć ekscytującego crossovera pomiędzy średniowieczną grą strategiczną Inkulinati i popularną grą RPG Pentiment firmy Obsidian lub zanurzyć się w nowym biome dla gry kooperacyjnej Unrailed!

Aktualizacja Święty Franciszek i Przyjaciele dla Inkulinati przynosi nie tylko nowe jednostki, poprawia błędy i umiejętności, ale także wprowadza ekscytujący crossover z popularnym, inspirowanym manuskryptami RPG Pentiment. Główny bohater Andreas stanie się nowym grywalnym Malutkim Inkulinati, dostępnym zarówno w trybie podróży dla jednego gracza, jak i w pojedynkach. Ponadto gracze będą mogli spotkać historyczną postać św. Franciszka jako bossa podczas przygody dla jednego gracza, a także zagrać nim w trybie Pojedynków. Franciszek będzie korzystał z nowych umiejętności, takich jak zapewnienie pancerza jednostkom i jego charakterystyczny ruch, Laser Stigma, który jest inspirowany prawdziwymi średniowiecznymi pismami historycznymi. Oprócz nowych Malutkich aktualizacja przyniesie także nowe Bestie, takie jak gołębie z mieczami i Wilk Pielgrzymujący. Dodano nowe obiekty na arenie, takie jak Sanktuarium Pielgrzyma, a gracze mogą również cieszyć się wieloma poprawkami błędów i zmianami balansu. Aby uczcić pierwszą aktualizację zawartości Inkulinati, stworzyliśmy zwiastun, w którym szczegółowo przedstawiamy Świętego Franciszka i Przyjaciół:

Unrailed!!! otrzyma aktualizację Major Underwater. Jak sama nazwa wskazuje, gracze będą mogli przenieść swoją zabawę w trybie kooperacji do ekscytującego nowego słodkowodnego obszaru. Ten nowy biom będzie dostępny we wczesnej fazie gry zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Twórcy zaktualizowali i poprawili również ulubiony przez fanów kompas-wagon, dodali crossplay do trybu time-mode i wiele więcej. Ten zwiastun daje mały pogląd na to, co można odkryć w nowym słodkowodnym biosferze:

Aktualizacja U-Boat Strikes Back przynosi nowe zagrożenia, ulepszone schematy sterowania, główne poprawki błędów i wiele więcej do morskiego symulatora wojskowego Destroyer: The U-Boat Hunter. Największym nowym dodatkiem w tej aktualizacji jest możliwość bezpośredniego ataku U-Bootów na niszczyciel i jego pozostałą eskortę. Jest to funkcja, o którą fani prosili od czasu wydania pierwszego dema gry. Ponadto aktualizacja wprowadza usprawniony system wykrywania trafień ładunkami głębinowymi, który wprowadza nowy zestaw kolimatorów, nowy sposób obliczania obrażeń – w tym znacznie większą szansę na trafienia krytyczne, które mogą natychmiastowo zniszczyć U-Boota – oraz przekalibrowane celowanie.

Zabawna gra kooperacyjna Fling to the Finish otrzymała kilka ulepszeń QoL, które sprawią, że gra będzie nie tylko bardziej dopracowana i zabawna, ale także bardziej dostępna. Oprócz wielu mniejszych poprawek i błędów, twórcy zidentyfikowali poziomy, które były frustrujące dla graczy i uczynili je bardziej dostępnymi i przyjemnymi do przejścia! Dokonali tego poprzez zmianę wielu przeszkód i wprowadzenie zmian w strukturach poziomów.

Gracze mogą wypróbować Fling to the Finish za darmo w trakcie trwającej wyprzedaży wydawcy!

Dodaj komentarz