KOF XV ujawnia Team Orochi, z zawodnikami powracającymi do gry po 19 latach

Hibiki Takane dołącza do SAMURAI SHODOWN jako kolejna postać DLC

Osaka, Japonia, 29 kwietnia 2021 – SNK CORPORATION ogłasza dzisiaj pełny skład kolejnego teamu zawodników w nadchodzącej bijatyce THE KING OF FIGHTERS XV. Chris, Yashiro Nanakase i Shermie powracają do gry po 19 latach i stworzą Team Orochi.

Ponadto SNK ujawnia także kolejną postać w SAMUAI SHODOWN – Hibiki Takane, znana z THE LAST BLADE, dołącza do rostera wojowników w 3. przepustce sezonowej.

TEAM OROCHI składa się z trzech wojowników, którzy ostatni raz pojawili się w głównej serii KOF w 2002 r. Oto profile zawodników:

Chris

Chris to wokalista zespołu rockowego C.Y.S. Podobnie jak jego koledzy z drużyny, Chris jest członkiem Czterech Niebiańskich Królów Orochi. Co prawda nie ma on doświadczenia w sztukach walki, jednak jego delikatna sylwetka i szybkość ruchów potrafią zaskoczyć niejednego wroga. Na pierwszy rzut oka wydaje się dobrze wychowanym młodym chłopcem, ale jego anielski uśmiech skrywa diabelski charakter.

Yashiro

Yashiro jest głównym gitarzystą zespołu C.Y.S., ale jego obecna postać to tylko przykrywka, ponieważ przez ostatnie 660 lat przeszedł wiele reinkarnacji jako członek Czterech Niebiańskich Królów Orochi, którzy są prawdziwymi wrogami Trzech Świętych Skarbów. Yashiro interesuje się tajemniczymi mocami dzierżonymi przez dziwną istotę znaną jako Verse.

Shermie

Urocza a zarazem niebezpieczna Shermie jest zarówno projektantką mody, jak i głównym klawiszowcem zespołu C.Y.S. Jednak jej prawdziwa natura odbiega od tego obrazu, ponieważ Shermie jest także członkinią Czterech Niebiańskich Królów Orochi. Wojowniczka w swoich atakach wykorzystuje elementy wrestlingu, jest bardzo giętka i chętnie rzuca przeciwnikami. Shermie jest bardzo sympatyczna dla otaczających ją osób i chociaż wydaje się dość wyluzowana, nikt tak naprawdę nie wie, czy to też jest tylko gra.

Hibiki

Do SAMURAI SHODOWN dołącza natomiast HIBIKI TAKANE jako kolejna postać trzeciej przepustki sezonowej. Dwóch kolejnych wojowników dołączy do gry niebawem. Hibiki znana jest z tytułu THE LAST BLADE 2 i dołącza do SamSho ze wszystkimi cechami charakteru i walki. Wyruszyła w podróż zapoczątkowaną ostatnimi słowami ojca, jednak ciemne siły przeniosły ją do 1787 roku. Ze względu na nieśmiałą osobowość, akt ścięcia przeciwnika mocno nadwyręża serce delikatnej wojowniczki. Czy Hibiki ulegnie żądzy krwi jedynie tymczasowo i ponownie wyruszy w drogę jako życzliwy podróżnik, czy też pozwoli żądzy w pełni przejąć kontrolę nad jej zachowaniem, przemieniając ją w zimnokrwistego zabójcę?

Dodaj komentarz