Nadchodzi zimowa aktualizacja Arcadegeddon

Nowy Boss, Nowy Biom, Nowy tryb – Pętla Bossa, Nowa Broń i wiele więcej już dziś 17 marca, o 19:00 CET

IllFonic wciąż czuje chłód zimy w swoich biurach. Wszyscy z radością pozostają w domach i przyłączają się do walki o ocalenie Gilly’s Arcade, dodając do Arcadegeddon nowy Winter Update. Społeczność Arcadegeddon może spodziewać się niesamowitej zawartości w tej najnowszej aktualizacji. Zima przynosi nowego bossa, Data Daemon Fury, nowy biom, Spark City i wiele więcej. A także dwuczęściową, cyfrową ścieżkę dźwiękową, która jest dostępna na platformach streamingowych już teraz.

Nowy potężny przeciwnik dołączył do ekipy, próbującej zamknąć Gilly’s Arcade. Gilly potrzebuje kolejnt raz pomocy, tak więc wszyscy gracze muszą połączyć siły, by pokonać Data Daemon Fury. Wiele osób ze społeczności informowało, że uwielbia grę, jednak nie ma czasu na długie rozgrywki w pogoni za najlepszym wynikiem. Z tego powodu stworzony został tryb The Boss Loop. Jest to świetny sposób na rozegranie szybkiego, w porównaniu z tradycyjną rozgrywką w Arcadegeddon, wyzwania. Teraz gracze mogą dołączyć do rozgrywki, pokonując bossów i próbując zdobyć przedmioty kolekcjonerskie w Gilly’s Arcade w te dni, kiedy, ich lista obowiązków jest bardzo długa, jednak chcą na chwilę wskoczyć w świat stworzony przez Gilly’ego.

Wraz z nową aktualizacją pojawią się także dwie nowe bronie: the Lance Cannon oraz Miligrade Grenade Launcher. Obie dostępne będą do wypróbowania wraz z premierą Zimowej Aktualizacji. Gracze otrzymali także zaproszenie do Spark City, jest to zaawansowana technologicznie oaza na środku rozgrzanej pustyni.  Spark City zostało zbudowane, aby generować energię wystarczającą do utrzymania całej planety, ale Fun Fun Co. miało inne plany. Przemierzając ten nowy obszar gracze muszą zastanowić się nad nowymi punktami obserwacyjnymi, a także szukać dobrze ukrytych skrzyń z wyposażeniem.

A to dopiero początek tego co oferuje Winter Update. Pełna lista zmian dostępna jest na oficjalnym forum gry, a odpowiedź na pytanie co jeszcze czeka fanów Arcadegeddon w przyszłości można znaleźć w mapie rozwoju.

Dodaj komentarz