Symulator Marynarki Wojennej nadciąga!

Destroyer: The U-Boat Hunter zadebiutuje na świecie 28 września.

Daedalic Entertainment i Iron Wolf Studio łączą siły, aby dostarczyć najbardziej realistyczną i wszechstronną symulację wojny podwodnej z okresu II wojny światowej.

Iron Wolf Studio nawiązało współpracę wydawniczą z uznanym niemieckim deweloperem i wydawcą Daedalic Entertainment, aby wprowadzić na rynek grę Destroyer: The U-Boat Hunter. Prace nad tytułem będą nadal prowadzone przez studio z Katowic. Tytuł będzie teraz częścią oferty wydawniczej Daedalic i ujrzy światło dzienne 28 września, kiedy to będzie dostępny na PC Windows poprzez Steam Early Access.

W Destroyer: The U-Boat Hunter, gracze zanurzą się w kompleksowym symulatorze II wojny światowej, w którym wcielą się w rolę kapitana niszczyciela klasy Fletcher. Oznacza to, że będą mieli za zadanie kluczowe obowiązki zespołu atakującego niszczyciela przeciw okrętom podwodnym. Mogą zdecydować się na zautomatyzowanie niektórych zadań, aby skupić się bardziej na stronie operacyjnej, ale mogą też robić wszystko samodzielnie, począwszy od rozpoznania wrogich okrętów znajdujących się w oddali i nakreślenia ich przewidywanej trajektorii wejścia, a skończywszy na pozycjonowaniu i dowodzeniu siłami sojuszniczymi w celu przechwycenia i ataku na wrogie jednostki. Przejmij całkowitą kontrolę nad swoim niszczycielem i angażuj się w walkę w każdy sposób, jaki uznasz za konieczny, aby chronić powierzony ci konwój sojuszniczy.

Destroyer: U-Boat Hunter jest stworzony dla doświadczonych weteranów symulatorów, którzy szukają najbardziej realistycznych doświadczeń na rynku. W grze będziesz musiał wskoczyć za stery w pełni wyposażonego pancernika z ograniczoną rozpoznawalnością pola walki, używając autentycznych instrumentów i procedur ataku morskiego, aby zlokalizować i wyeliminować wrogie U-Booty. Złożoność i dbałość o szczegóły obecna w każdym narzędziu nawigacyjnym, stole kreślarskim, radarze, stacji bojowej itp. Zapewni ci poziom immersji rzadko spotykany w tym gatunku.

Najważniejsze cechy gry:

Podmuch z przeszłości: Najbardziej realistyczna i wszechstronna symulacja wojny przeciw okrętom podwodnym z okresu WW2 dostępna na rynku.

Imponujący realizm: Przejmij pełną kontrolę nad niszczycielem klasy Fletcher, używając autentycznych instrumentów i procedur ataku.

Znajdź swoje położenie: Naucz się śledzić U-Booty i analizować ich manewry za pomocą pieczołowicie odtworzonych tabel wykresów i specjalistycznych wyświetlaczy.

Pełna immersja: Weź udział w walce z ograniczoną rozpoznawalnością pola bitwy w doświadczeniu dostosowanym do weteranów symulatorów.

Wystaw swoje umiejętności na próbę: Dowództwo nad okrętem wojennym do zwalczania okrętów podwodnych z wyzwaniem taktycznym, jakim jest zarządzanie całą grupą eskortową chroniącą konwoje przed bezlitosnymi wrogami sterowanymi przez SI.

Dodaj komentarz