Blizzard rozdaje paczki bohaterów do Heroes of the Storm

Megazestawy do Heroes of the Storm

Po tym, jak Blizzard udostępnił darmową zremasterowaną wersję pierwszego Starcrafta, wystąpił z kolejnym prezentem dla fanów. Otóż gracze Heroes of the Storm mogą uzyskać jedną z czterech darmowych paczek bohaterów, po 20 sztuk każda. Każda z nich utrzymana jest w określonej tematyce. Megazestawy otrzymywane są za samo zalogowanie się do gry.

Natomiast w dokonaniu wyboru właściwej dla nas wersji bonusu pomóc nam może specjalnie przygotowany przez twórców QUIZ. Na stronie tej znajdziemy ponadto szczegółowy wykaz zawartości poszczególnych paczek oraz warunki promocji.

Jak i kiedy otrzymać prezent?

Od strony technicznej procedura wygląda następująco. Logujemy się na swoje konto, otrzymujemy 100 klejnotów, za które kupujemy wybrany Megazestaw. Oferta jest ograniczona czasowo. Wyboru prezentu dokonać musimy w okresie od premiery Heroes of the Storm 2.0 do 22. maja 2017r. Ta pierwsza winna nastąpić już wkrótce. Szczegóły na temat projektu HotS 2 znaleźć można również na stronie oficjalnej.

Nie przegapcie zatem swojej okazji na miły i przydatny „upominek” od Blizzarda i przygotujcie się w ten sposób do nowej odsłony tej gry typu MOBA.

Heroes of the Storm

Dodaj komentarz