Zombie Rollerz: Pinball Heroes już dziś zmierza na Nintendo Switch i PC!

Obroń cztery światy przed armią uroczych kreskówkowych zombie – w stylu pinballa!

Już dziś na PC oraz Nintendo Switch zadebiutuje szalona gra typu tower-defense połączona z pinballem – Zombie Rollerz: Pinball Heroes, wydana przez wydawcę Daedalic Entertainment i studio deweloperskie Zing Games. Cztery światy czekają na uwolnienie od plagi zombie, a dzięki elementom rogue-like każda rozgrywka jest inna.

W grze Zombie Rollerz: Pinball Heroes, gracze muszą strzelać, trzaskać i rozbijać drogę przez hordy uroczych, głupkowatych zombie w tej genialnej fuzji pinballa i tower defense. Mając po swojej stronie 10 różnych bohaterów, z których każdy ma swój własny, niepowtarzalny sposób radzenia sobie z nadciągającą hordą zombie, gracze muszą stawić czoła jedenastu epickim bossom. Aby ich pokonać, muszą liczyć tylko na umiejętności: precyzja pinballa i ostrożne zarządzanie umiejętnościami.

W grze znajdują się setki pomocnych mocy i przedmiotów, które można odkryć i odblokować. Aby je odnaleźć, gracze muszą wyruszyć w podróż przez cztery światy, które czekają na odkrycie dzięki mapie świata. Losowe generowanie gwarantuje, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama, a improwizacja i adaptacja są głównymi cechami tej szalonej gry.

Cechy produkcji:

  • Walcz z 50 różnymi rodzajami zombie, grając w pinball w kreskówkowym świecie.
  • Wciągający mashup klasycznego pinballa i obrony przed zombie
  • Epickie walki z bossami zombie, które sprawdzą Twoje umiejętności
  • Losowo generowane 4 różne światy gwarantujące, że żadna rozgrywka nie będzie taka sama.
  • Ponad 300 drobiazgów i umiejętności do odblokowania, w tym legendarne!

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na stronie Steam, a także w Nintendo eShop.

Dodaj komentarz