DLC Team AWAKENED OROCHI pojawi się w THE KING OF FIGHTERS

SNK zaprezentowało dziś nowy skład zespołu bohaterów DLC do KOF XV. OROCHI YASHIRO, OROCHI SHERMIE i OROCHI CHRIS to trzy postacie, które działały w cieniu, aby ożywić Orochi w KOF ’97. Teraz powracają, formując Team AWAKENED OROCHI i pojawiają się w KOF XV.

KOF XV DLC Character Trailer.

Zespół ten nie jest jednak jedynym dodatkiem do rozpiski KOF XV, który został dziś ogłoszony. Team SAMURAI dołączy do gry jesienią 2022 roku. HAOHMARU, NAKORURU i DARLI DAGGER z popularnej gry akcji SNK – SAMURAI SHODOWN – trafią do KOF XV.

Kolejny sezon KOF XV DLC rozpocznie się w 2023 roku. Klasyczni ulubieńcy fanów SNK SHINGO YABUKI i KIM KAPHWAN zostali zapowiedzeni, z długo oczekiwanymi planami crossplay. Postacie DLC do KOF XV to siedem obecnie dostępnych postaci, osiem wcześniej zapowiedzianych, a także niezapowiedziane postacie z NEXT SEASON, w sumie ponad 15 planowanych bohaterów. Łącznie z 39 grywalnymi postaciami z podstawowej wersji gry, w KOF XV dostępne będą w sumie aż 54 postacie.

SAMURAI SHODOWN zostanie zaktualizowany w 2023 roku, aby zaimplementować rollback netcode w celu poprawienia grywalności i działania trybu online. Aktualizacja będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam oraz Epic Games Store.

KOF XV new characters

Dodaj komentarz