Expeditions: Conquistador za darmo przez weekend

Darmowy weekend z Expeditions: Conquistador

Gratka dla fanów klasycznych RPG z elementami strategicznymi i turowymi. Oto IMGN.pro i Logic Artists poinformowali, przez najbliższy weekend – począwszy od piątku 21. kwietnia godziny 19:00 – gracze będą mogli przetestować wydaną w 2013 roku grę Expeditions: Conquistador. Produkt osadzony w czasach XVI-wiecznej kolonizacji Nowego Świata będziemy mogli wypróbować za pośrednictwem platformy Steam.

Coraz bliżej wydanie Expeditions: Viking 

Promocja ma związek ze zbliżającą się premierą kolejnej gry cyklu – Expeditions: Viking – która nastąpi 27. kwietnia. Podkreśla to Jonas Waever, dyrektor kreatywny dewelopera.

To była niezwykła podróż. Po pozytywnych opiniach zdobytych dzięki zamkniętej becie i obecności na PAX East, jesteśmy podekscytowani, mogąc wreszcie dostarczyć graczom Expeditions: Viking. Aby uczcić zbliżającą się datę premiery drugiego tytułu z serii, dajemy graczom darmowy weekend wraz z Expeditions: Conquistador, aby mogli przygotować się do przygód w erze wikingów.

O tym, jak będzie wyglądać zapowiadany tytuł, dowiedzieć można się nieco ze styczniowego artykułu przygotowanego przez serwis gram.pl: W końcu prawdziwi wikingowie. Już graliśmy w Expeditions: Viking!

Dodaj komentarz