Darmowe testy The Division w ten weekend!

Testy The Division, czyli okazja dla graczy

Od wczoraj jest możliwość przetestowania The Division, zeszłorocznej produkcji Ubisoftu spod marki Toma Clancy. Na komputerach stacjonarnych testy potrwają do 7. maja, natomiast na konsolach – do 8. Gra będzie w tym czasie dostępna całkowicie za darmo bez ograniczeń dla wszystkich zainteresowanych, co różni ją od okrojonej wersji trial. Co zaś najważniejsze, nasze progresy zostaną zachowane, więc gdybyśmy zdecydowali się na zakup produktu – nie zaczniemy już całkiem od zera.

Dystrybucja wersji testowej została zaplanowana zgodnie z poniższą rozpiską:testy the divisionO grze można także przeczytać najważniejsze informacje na stronie Ubisoft.

To jednak nie wszystko. Na platformie Steam dostępna jest weekendowa promocja The Division. Grę można zakupić o 50% taniej do 8. maja, czyli za 25 euro (wersja standardowa) lub 45 euro (złota edycja).

Reanimacja trupa?

Skąd taka szczodrość? Oczywiście, nie bierze się to znikąd. The Division zmaga się z problemami, związanymi z brakiem graczy. Kolejne akcje, takie jak wydawanie DLC czy obecne testy mają na celu wskrzesić serwery. Jednak zwraca się uwagę na nierozwiązane problemy cheaterów oraz wyjątkowo irytującą powtarzalność rozgrywki. Niektórzy także skarżą się na bezsensowność fabuły. Sytuację obrazuje poniższe nagranie:

A poniżej krótka charakterystyka produktu, powielana jako materiał prasowy również w katalogu Valve, zalinkowanym wcześniej. Decyzję o poświęceniu swojego czasu na przetestowanie The Division musicie podjąć sami.

ODZYSKAJ NOWY JORK

Witamy w grze następnej generacji, której akcja toczy się w ciągłym i dynamicznym otwartym świecie, zbudowanym od podstaw z myślą o trybie współpracy. Tutaj eksploracja i rozwój postaci są absolutnie konieczne. Skorzystaj z pomocy innych agentów The Division, wykonaj swoją misję, przywróć porządek, znajdź źródło wirusa i odzyskaj Nowy Jork.

ŻYJĄCY, ODDYCHAJĄCY ŚWIAT

Wejdź do świata, w którym pora dnia i warunki pogodowe wpływają na rozgrywkę. Wykorzystaj otoczenie, aby zyskać strategiczną przewagę, zastaw zasadzki na wrogów i zdominuj pole bitwy. Wykorzystaj maskę przeciwgazową, aby chronić się przed wirusem i ulepsz ją, aby przejść do najbardziej skażonych obszarów.

MIEJSKA DŻUNGLA

Nowy Jork został przejęty przez wrogie grupy, chcące skorzystać na kryzysie. Uważaj na zbirów, którzy grasują w grupach i żerują na słabszych. Walcz z czyścicielami w kombinezonach biochemicznych z miotaczami płomieni, którzy zamierzają oczyścić Nowy Jork z wirusa, paląc wszystko i wszystkich. Zmierz się z Rikersami, gangiem przestępców, którzy uciekli z więzienia na Rikers Island kiedy rozpętał się chaos, a którzy plądrują miasto i chcą przejąć nad nim kontrolę.

WYPOSAŻ I SPERSONALIZUJ SWOJEGO AGENTA

Jako członek The Division, możesz skorzystać z najnowszych technologii, sieciowych i prototypowych. Spersonalizuj swoją postać i jej plecak, aby jak najdłużej przetrwać w ogarniętym chaosem Nowym Jorku. Przez cały czas komunikuj się z innymi agentami poprzez smartwatch. Przeszukuj ciała poległych wrogów, modyfikuj i rozwijaj broń, wyposażenie i umiejętności.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Wybierz i ulepszaj swoje umiejętności oraz dostosuj je do umiejętności towarzyszy, aby znacząco zwiększyć szanse na zwycięstwo. Zmieniaj umiejętności, w zależności od wybranego stylu gry. Mina poszukująca odnajduje wroga i eksploduje, wieżyczka jest wysokooktanowym i wydajnym sposobem na dywersję, a impuls pozwala ci dokładnie zbadać otoczenie. Użyj technologii ECHO, narzędzia zbierania danych, które renderuje chwile zatrzymane w czasie i pozwala ci się zdobyć użyteczne informacje na temat otoczenia i tym samym odnaleźć ukryty sprzęt albo odkryć prawdę, stojącą za epidemią.

PŁYNNA ROZGRYWKA DLA WIELU OSÓB W STREFIE MROKU

Przejdź do Strefy Mroku, obszaru na Manhattanie otoczonego kwarantanną, na którym w czasie ewakuacji wojsko pozostawiło po sobie najcenniejszy sprzęt. To także najbardziej niebezpieczna strefa w grze, w której strach, zdrada i napięcie sięgają zenitu. Współpracuj z innymi graczami, aby zlikwidować wrogów i odzyskaj legendarne wyposażenie za pomocą śmigłowca. Możesz współpracować z innymi agentami albo zaatakować i przejąć ich znaleziska – wybór należy do ciebie.

SILNIK SNOWDROP™

Oparte o silnik Snowdrop, stworzony od początku na platformy następnej generacji, Tom Clancy’s The Division™ ustala nowe standardy realizmu i renderingu otwartego świata dla gier wideo. Poznaj ogarnięty chaosem i zdewastowany Nowy Jork, jakiego jeszcze nie było.

Dodaj komentarz

1 Comment