FINAL FANTASY XIV ONLINE URUCHAMIA CENTRUM DANYCH W OCEANII

SQUARE ENIX ogłasza start nowego online data center dla FINAL FANTASY® XIV, a także kilka sposobów na jego wsparcie.

Wraz z dzisiejszą aktualizacją 6.08, Oceania Data Center będzie gotowe na przyjęcie nowych postaci, a także ich domostw. W tej chwili dostępne będzie pięć światów, przy czym wszystkie zostaną oznaczone jako „nowe światy”, co oznacza, że gracze, którzy przeniosą się do nich, lub otworzą na nich nowe postacie, otrzymają specjalne bonusy, w tym:

  • Darmowe przeniesienie domostwa dla osób transferujacych psotaci z innych swaitów
  • Podwójne doświadczenie dla nowych i przeniesionych postaci (aż do 80 poziomu)
  • Złote i Srebrne Pióra Chocobo wymienne na specjalne nagrody w grze
  • I wiele więcej …

Pełne informacje na temat korzyści i bonusów można zobaczyć tutaj.

Aby uczcić premierę, stworzono mapę Australii i Nowej Zelandii w stylu mapy świata Hydaelyn w grze. Zawiera ona główne miasta i punkty orientacyjne, a także wybór stworzeń z gry, które mogą być znane mieszkańcom regionu. Wersja mapy w postaci tapety na pulpit jest dostępna do pobrania tutaj.

Centrum danych Oceanii, którego głównym celem jest zapewnienie płynniejszej gry dla wszystkich w regionie Oceanii, stanowi również pierwszą część planu zwiększenia globalnej pojemności serwerów dla gry i zwalczania zatorów w obliczu stale rosnącej liczby graczy.

Dodatkowo, w związku z otwarciem Oceania Data Center, które zwiększa globalną pojemność serwerów oraz faktem, że dotychczasowy czas gry i tendencja do logowania się powoli wracają do normy, podjęto decyzję o wznowieniu sprzedaży FINAL FANTASY XIV Online Starter Edition i Complete Edition. Nowe rejestracje w bezpłatnej wersji próbnej pozostają zawieszone, ale sytuacja będzie regularnie monitorowana w celu określenia czasu, w którym darmowe rejestracje będą mogły zostać wznowione.

Pełne informacje na temat wznowienia sprzedaży i przyszłych planowanych rozszerzeń centrów danych w Ameryce Północnej, Europie i Japonii można znaleźć tutaj:

The All Saints’ Wake In-Game Rewards

Na koniec, w grze FINAL FANTASY XIV Online trwa obecnie wydarzenie All-Saints’ Wake w grze. Od dziś do 2 lutego gracze, którzy chcą wziąć udział w tegorocznym upiornym wydarzeniu, powinni odszukać Badacza Gildii Poszukiwaczy Przygód w Starej Gridanii i wyruszyć na poszukiwanie specjalnych nagród, w tym:

  • Clown’s Outfit – zestaw ciuchów
  • Modern Cosmetics – Clowning Around – farba do twarzy
  • Haunted Pumpkin Set – Element wyposażenia zewnętrznego
  • Pumpkin Flower Vase – Element wyposażenia stołu

Więcej szczegółów na temat tegorocznej imprezy All Saints’ Wake można znaleźć tutaj.

Główny utwór przewodni Endwalker jest dostępny do pobrania cyfrowego i zawiera wokale Sama Cartera z topowego zespołu Architects. Oficjalny teledysk dostępny jest tutaj

Gracze, którzy chcą w pełni wykorzystać wrażenia dźwiękowe w grze, mogą wypróbować nowy pakiet Embody „Immerse Gamepack FINAL FANTASY XIV Edition”, który oferuje spersonalizowane wrażenia dźwiękowe w grze FINAL FANTASY XIV. Dowiedz się więcej i wypróbuj 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Więcej informacji o FINAL FANTASY XIV: Endwalker można znaleźć na oficjalnej stronie produktu.

Dodaj komentarz