Niepublikowany wcześniej tytuł z NEOGEO Pocket Color

MEGA MAN BATTLE & FIGHTERS pojawi się na Nintendo Switch.

SNK CORPORATION informuje, że MEGA MAN BATTLE & FIGHTERS jest dostępny do pobrania już od dziś na Nintendo Switch. MEGA MAN BATTLE & FIGHTERS zawiera dwa tytuły wyprodukowane dla NEOGEO Pocket Color: MEGA MAN: THE POWER BATTLE i MEGA MAN 2: THE POWER FIGHTERS.

Gra jest już dostępna za pośrednictwem NEOGEO Pocket Color Selection. Fani mogą grać jako różne postacie, takie jak PROTO MAN, BASS i DUO, z których każda ma swój charakterystyczny styl walki. Przygotuj swój buster i wskocz do świata MEGA MAN. Przejdź od razu do akcji, w której zmierzysz się z bossami z gier MEGA MAN od 1 do 7. Pokonaj łącznie 40 bossów i połóż kres planom DR. WILY’ego w jego planach dominacji nad światem. Dane dotyczące nowych postaci gracze będą uzyskiwać losowo, pokonując wrogów. Wyrusz i zbierz wszystkie 36 typów, aby uzupełnić swoją osobistą bazę danych.

Gracze powinni być świadomi, że ten tytuł zawiera tylko japońską wersję językową a funkcje handlowe zostały wyłączone. Instrukcja dołączona do gry pochodzi z edycji NEOGEO POCKET Color. Dlatego niektóre elementy sterowania mogą się różnić na Nintendo Switch.

Fani mogą oczekiwać kolejnej gry retro z NEOGEO POCKET COLOR SELECTION Vol.2. Więcej informacji zostanie ogłoszonych wkrótce.

Dodaj komentarz