Graj w Metal: Hellsinger w rytm ulubionej muzyki za pomocą modów!

Od metalu, przez jazz, po disco!

Metal: Hellsinger to nowo wydana i doceniona przez krytyków rytmiczna gra FPS, w której zabijasz hordy demonów w rytm heavy metalu – a teraz, z pomocą utalentowanych modderów, każdy inny gatunek muzyki, jaki tylko przyjdzie ci do głowy!

Wydawca Funcom i deweloper The Outsiders z radością oddają twórczą moc w ręce graczy, umożliwiając im tworzenie własnej muzyki do gry na PC. Zmierz się z piekielnymi hordami ze swingiem w kroku, inspirując się dzisiejszym jazzującym zwiastunem.

Ten trailer pokazuje tylko namiastkę tego, co jest możliwe. Modding niesie ze sobą ogromny potencjał, a muzyka w Metal: Hellsinger wykracza poza wpływ na nastrój i klimat gry, będąc mocno wkomponowaną w rozgrywkę i całe doświadczenie. Dzięki narzędziu do modowania, gracze mogą nakładać warstwy muzyczne i sprawiać, że będą one reagować na działania gracza.

Dla chętnych graczy, Metal: Hellsinger może stać się K-Popem, country, disco, klasyką, rapem, reggae – lista jest długa! Modderzy-muzycy są zaproszeni do przekraczania granic w inspiracji do zabijania demonów.

Narzędzie do tworzenia modów jest już dostępne, a Funcom i The Outsiders przygotowali zarówno wideo-, jak i obrazkowe przewodniki krok po kroku, aby pomóc modderom i nowicjuszom przejść przez cały proces. Dostęp do modów można uzyskać poprzez Steam Workshop. Nawet darmowe demo może zostać zmodowane.

Dzięki integracji z modami, Funcom i The Outsiders są pewni, że gracze będą cieszyć się bogatym źródłem różnorodnej zawartości do rytmicznego rozdzierania demonów przez długi czas. Metal: Hellsinger jest już dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox X|S

Dodaj komentarz