TOWER OF FANTASY UJAWNIA SZCZEGÓŁY KOLEJNEGO DUŻEGO ROZSZERZENIA UNDER THE GRAND SEA, KTÓREGO PREMIERA ODBĘDZIE SIĘ 30 MARCA

Zupełnie nowa mapa, symulakry i przygody są częścią niesamowitego podwodnego doświadczenia

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio przedstawili dziś szczegóły i aktualizacje dotyczące Under the Grand Sea, kolejnego dużego rozszerzenia do Tower of Fantasy, które pojawi się 30 marca. Najnowsze rozszerzenie wprowadzi zupełnie nową mapę, symulakry i wyzwania, a wszystko to w ramach niesamowitego podwodnego doświadczenia. W Under the Grand Sea, Wędrowcy przeżyją nowe ekscytujące przygody w zstępujących głębinach tego bogatego podwodnego świata. W każdej z trzech warstw nowej mapy – Wyspa Wielkiego Morza, Miasto Innars i Wulkan Smoczego Oddechu – Wędrowcy doświadczą podwodnych walk, bossów, wrogów i tony specjalnej zawartości do eksploracji. Pełna gra Tower of Fantasy i nowa aktualizacja pojawią się w sklepie Epic Games tego lata.

Under the Grand Sea – Theme Song Trailer.

Zupełnie nowe symulakry zostaną wprowadzone w różnych częściach Under the Grand Sea. Jedna z tych nowych symulakrów, Lan, wyłoniła się z nieznanego przejścia wymiarowego, twierdząc, że pochodzi z Domeny 9, aby pomóc w dalszej ekspansji Grayspace Entity. W ekscentrycznych ubraniach i z nakryciem głowy w kształcie ognistego ptaka, Lan atakuje dziwnym parasolem, który uwalnia ogromne ilości energii. Wraz z Lan, na Wędrowców pod Wielkim Morzem czeka kilka innych symulakrów. Wędrowcy mogą nie tylko oczekiwać tych nowych symulakrów, ale także ekscytujących nowych bossów i wyzwań. Nowy Abyssant: Haboela, Behemoth Abyssant, uzbraja swoje kolosalne rozmiary ciała i lawę jako jeden z nowych bossów świata żyjących w kraterze mapy. Wydarzenia, takie jak nowa Misja Podwodnej Żądania, w której Wędrowcy są kierowani do zbadania podwodnego świata, zdobycia bogatych nagród lub połączenia się w zespół, aby rzucić wyzwanie Pierścieniowi Nowej Krucjaty Oblivionu, to tylko jedne z wyzwań, których gracze mogą spodziewać się Under the Grand Sea.

Simulacrum Lan Trailer.

Tower of Fantasy jest już dostępne za darmo na oficjalnej stronie, a także w App Store, Google Play i Steam.

Dodaj komentarz