Junkworld debiutuje na Apple Arcade

Ironhide Game Studio ogłasza, że Junkworld, strategiczna gra typu tower defense osadzona na postapokaliptycznym pustkowiu, jest już dostępna w ramach Apple Arcade na iPhone’ach, iPadach, Macach i Apple TV! Dzięki subskrypcji Apple Arcade za 4,99 USD miesięcznie, użytkownicy otrzymują nieograniczony dostęp do rozwijającej się kolekcji ponad 200 niesamowicie zabawnych gier, w tym kilku innych kultowych tytułów Ironhide, takich jak Iron Marines, Legends of Kingdom Rush, Kingdom Rush Vengeance i Kingdom Rush Frontiers.

Junkworld to zupełnie nowe IP od twórców wielokrotnie nagradzanej sagi Kingdom Rush. Łącząc epickie wyzwania, uroczą rozgrywkę i charakterystyczny dla Ironhide humor, Junkworld umożliwia graczom dowodzenie klanem padlinożerców przez niebezpieczne krajobrazy, takie jak jałowa pustynia i radioaktywne bagna, w pełnej akcji walce o przetrwanie. Gracze muszą efektywnie rozmieszczać wieże, aby pokonać wrogów, używać kart taktycznych ze specjalnymi jednostkami i gadżetami oraz trenować zwariowanych bohaterów. Najlepsze kombinacje pozwolą zniszczyć niezliczone fale wrogów!

W Junkworld gracze muszą pokonać Zakon na czterech różnych terenach z etapami pełnymi przygód, trudnych warunków pogodowych, nieprzewidywalnych wyzwań i szybkich bitew. Więcej informacji można znaleźć na stronie: junkworld.com.

Dodaj komentarz