Koszmary ożywają w Vigor Chronicles: Malediction

Ulepszone tabele wyników i nowa mapa eliminacji dostępne wraz z aktualizacją

Bohemia Interactive ogłasza premierę Kronik Vigor: Malediction, najnowszego rozdziału darmowego looter-shootera, Vigor. Nowa aktualizacja, która jest już dostępna, wprowadza nową automatyczną strzelbę Taiga 21, Myren jako nową mapę w trybie Elimination oraz zupełnie nowe tabele wyników we wszystkich trybach gry.

Kolejny rozdział kronik Vigor dostępny do odkrycia.

Nowa aktualizacja koncentruje się na nowych i ulepszonych tabelach wyników, w których gracze będą mogli śledzić różne statystyki we wszystkich trybach gry. Myren wkracza również jako najnowsza mapa eliminacyjna, po tym jak została wprowadzona w Spotkaniach i Starciach w poprzednich sezonach. Wreszcie, przepustka bojowa o tematyce horroru, w sam raz na sezon Halloween, przyniesie kilka mrożących krew w żyłach elementów kosmetycznych, zupełnie nowe booster tickets i przerażającą strzelbę Taiga 21!

– To ostatnia aktualizacja w tym roku i oczywiście chcemy zakończyć 2023 rok z hukiem. Dlatego też zdecydowaliśmy się na przepustkę bojową o tematyce horroru, ponieważ był to jeden z najczęściej pożądanych motywów przez naszą społeczność, a czas wydawał się odpowiedni, ponieważ Halloween jest tuż za rogiem. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z wprowadzenia nowych Leaderboards dla naszych Outlanders, gdzie mogą śledzić więcej statystyk niż wcześniej i konkretne dane dla każdego trybu gry. A Myren będzie wreszcie częścią stałej rozgrywki, ponieważ udostępniamy ją teraz jako mapę eliminacyjną – powiedział specjalista ds. Marketingu Bohemia Interactive, Antonis Dimosthenous.

Lista zmian i aktualizacji:

  • Battle Pass Chronicles: Malediction
  • Mapa Myren w Elimination mode
  • Do gry trafia automatyczna strzelba – Taiga 21
  • Przyspieszające postęp booster tickets
  • Gracze mogą rywalizować z innymi Outlanderami dzięki zupełnie nowym tabelom wyników.
  • PlayStation®Plus – pojawił się Iron Reserve Pack
  • Nowy premium pack: Vigor – Instigator of Doom
  • Nowy charity pack: Vigor – Civilians Thank Veterans

Dodaj komentarz