Level Infinite i Hotta Studio ujawniają nowe informacje na temat dodatku “Vera” do Tower of Fantasy – premiera już 20 października. 

Pogłębione spojrzenie na dodatek „Vera” do gry Free-to-Play MMORPG z otwartym światem. 

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ujawnili dodatkowe szczegóły i gameplay z „Very„, pierwszej dużej aktualizacji dla Tower of Fantasy. „Vera” będzie ona dostępna za darmo 20 października na oficjalnej stronie, a także w App Store i Google Play. Dodatkowo, członkowie społeczności Steam będą mogli pobrać i zagrać w kompletną wersję gry wraz z nowym rozszerzeniem już tego samego dnia.

Podczas specjalnego streamu zespół przedstawił pogłębione spojrzenie na pełną aktualizację Very, która zawierała tajemniczą, nową postać Ruby u ujawniając jej umiejętności oraz broń Spark. Przedstawione na streamie, rozszerzenie Vera zawiera dwa różne środowiska – napromieniowane pustkowia Desert Gobby oraz znajdujące się w jego centrum cyberpunkowe miasto Mirroria. Błyszczące miasto może na pierwszy rzut oka wydawać się oazą i oferować wytchnienie od surowego Desert Gobby, ale Wędrowcy szybko odkryją, że jest ono pełne niebezpieczeństw i konfliktów.

Oba obszary zaoferują Wędrowcom świeży zestaw misji, wydarzeń, rajdów, instancji, potworów i legendarnych bossów do pokonania, a także nowe pojazdy do odkrycia i bronie do opanowania. To właśnie sekcja Pustynnego Gobby, znana jako Grayspace, czeka z największym wyzwaniem. Po wejściu do niej całe otoczenie ciemnieje, niosąc ze sobą poczucie niepokoju i groźbę spotkania z Grayspace Entities, wrogami zasiedlającymi tę strefę. 

Oprócz tych wszystkich nowych informacji, gracze mogli zdobyć kody promocyjne do gry podczas streamu. Oferta kodów wygaśnie 15 października 2022 o 1.00 w nocy.  Nadchodzące rozszerzenie Very zaoferuje graczom największe jak dotąd nagrody: do ponad 70 losowań, jeśli gracze spełnią określone warunki i będą uczestniczyć w wydarzeniach w grze.

O Tower of Fantasy

Osadzona setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się środowiska na Ziemi i schroniła się na odległej planecie Aida, cross-platformowa gra MMORPG z otwartym światem, Tower of Fantasy zaprasza graczy z całego globu do wzięcia udziału w porywającej przygodzie. Opracowana przez Hotta Studio i wydana przez Level Infinite, gra oferuje wciągający otwarty świat, kooperacyjne przygody jak również rozgrywkę solo, swobodny rozwój postaci, unikalne symulakry i epicką walkę. 

Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami dotyczącymi Tower of Fantasy, odwiedź oficjalną stronę gry lub śledź oficjalne kanały:

Dodaj komentarz