Strategiczny Warpips pojawi się już dziś na konsolach!

Pikselowe pole bitwy  jest dostępne na platformy Xbox, PlayStation i Nintendo Switch!

Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Skirmish Mode Games zmobilizowały swoje oddziały, aby wprowadzić dziś Warpips na konsole. Po tym jak gra odnisła sukces na PC,  będzie mogła teraz cieszyć również posiadaczy konsol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Warpips to RTS z przystępnym progiem wejścia, w której gracze wykorzystują rozmaite jednostki bojowe do walki z przeciwnikami sterowanymi przez SI. Cel: zniszczenie bazy przeciwnika, zanim on dotrze do twojej! Gospodaruj zasobami i zarządzaj piechotą, oddziałami naziemnymi i powietrznymi, aby odnieść zwycięstwo w tym pikselowym chaosie.

Warpips wyróżnia się swoją przystępnością, ponieważ jest łatwy do przyswojenia i zrozumienia, ale zawiłości jego systemów dadzą graczom więcej niż potrzeba, aby spędzić godziny na poszukiwaniu efektywnych planów działania i stać się mistrzami strategii. Odkryj rozgałęziające się drzewka umiejętności i znajdź idealną synergię między jednostkami w szeregu ciągle zmieniających się batalii w pięknie wyrenderowanych środowiskach 2.5D

Kluczowe funkcje:

  • Szybka, usprawniona walka. Skoncentruj się na strategii, bez skomplikowanego mikrozarządzania. Każda runda trwa od 10 do 20 minut. Easy to learn, hard to master.
  • Losowe bitwy. Losowo generowane bitwy. Za każdym razem inne.
  • Głęboka strategia. Wybierz uzupełniające się wzajemnie jednostki. Nieskończona ilość kombinacji. W pełni dostępne drzewko ulepszeń.
  • Zacięta walka. Wysyłaj piechotę, pojazdy, samoloty i helikoptery. Wywołaj ataki lotnicze, rakietowe i artyleryjskie. Jednostki kryją się i inteligentnie reagują na sytuację. Wszystko może wybuchnąć!

Warpips jest już dostępne na PC Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalne strony gry oraz do śledzenia Daedalic Entertainment.

Dodaj komentarz