Level infinite zaprasza na Summer Games Fest: Nightingale, Warhammer 40,000: Darktide, Metal: Hellsinger I Tower of Fantasy

Nowe zwiastuny i wersje demonstracyjne zaprezentowane na Summer Games Fest Kick-Off i Play Days

Level Infinite, marka zajmująca się dostarczaniem wysokiej jakości gier dla globalnej publiczności na każdej platformie, ogłosiła dziś skład ekscytujących gier, które pojawią się na Summer Games Fest Kick-Off i Play Days. W ramach Summer Games Fest Kick-Off zadebiutowały nowe zwiastuny gier Inflexion Games – Nightingale, Fatshark – Warhammer 40,000: Darktide oraz Funcom – Metal: Hellsinger. Do tych trzech gier dołączy również Tower of Fantasy, które zostanie zaprezentowane w formie demo podczas imprezy Summer Games Fest Play Days.

Summer Games Fest to doskonała okazja dla Level Infinite do zaprezentowania niesamowitych prac pochodzących od niektórych z naszej niezwykle utalentowanej rodziny twórców gier” – powiedział Pete Smith, Vice President of Partnerships, Level Infinite. „Te gry pokazują możliwości naszego studia gier, jak również nasze zaangażowanie w dostarczanie doskonałych wrażeń w grach na wszystkich platformach, od PC przez konsole po urządzenia mobilne.

Nightingale, opracowane i wydane przez Inflexion Studios, to gra typu survival-crafting, osadzona w bogatej scenerii wiktoriańskich latarni gazowych. Gracze przedzierają się przez portale, gdzie czekają na nich przygody i tajemnice w niezliczonych, pięknych i coraz bardziej niebezpiecznych światach. Nightingale pojawi się na komputerach PC w programie Early Access jeszcze w tym roku. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie

Warhammer 40,000: Darktide, opracowane i wydane przez Fatshark, to intensywna, 4-osobowa kooperacyjna gra akcji osadzona w mieście-roju Tertium. Kontynuując bestsellerową i wielokrotnie nagradzaną serię Vermintide firmy Fatshark, ta bardzo oczekiwana gra pozwoli graczom walczyć razem z przyjaciółmi przeciwko hordom wrogów w nowej odsłonie świata Warhammer 40,000. Od momentu zapowiedzi Warhammer 40,000: Darktide na stałe zagościł w Top 10 najpopularniejszych gier na liście życzeń Steam. Gra będzie dostępna 13 września na PC i Xbox Series X|S. Więcej informacji można znaleźć na stronie poświęconej produkcji.

Metal Hellsinger to rytmiczna strzelanka napędzana heavy metalem, wydana przez Funcom i opracowana przez The Outsiders. Zadaniem graczy jest przedzierać się przez piekło przy dźwiękach muzyki największych sław metalu, takich jak Serj Tankian (System of A Down), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Matt Heafy (Trivium), Randy Blythe (Lamb of God) i inni. Demo jest już dostępne na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Steam dla komputerów PC. Pełna wersja Metal Hellsinger ukaże się 15 września. Więcej informacji można znaleźć na stronie gry.

Tower of Fantasy to międzyplatformowa, otwarta gra akcji (RPG) osadzona w scenerii sci-fi inspirowanej anime. Gra została stworzona przez Hotta Studio i wydana przez Level Infinite. Charakteryzuje się otwartym światem, kooperacyjnymi przygodami w grupie i solo, swobodnym rozwojem postaci i epicką walką, która pozwala graczom zmieniać broń i style gry w locie, aby odblokować swój własny styl walki. Premiera Tower of Fantasy na PC i platformach mobilnych planowana jest na 2022 rok. Więcej informacji dostępne jest na stronie produktu.

Dodaj komentarz