Mroczna gra fantasy Blackguards 2 debiutuje dziś na Nintendo Switch

Już teraz gracze mogą cieszyć się uznaną strategiczną grą RPG firmy Daedalic Entertainment na handheldach Nintendo!

Wydawca Daedalic Entertainment ma przyjemność ogłosić, że Blackguards 2 zadebiutuje na Nintendo Switch już dziś o godzinie 17:00 CEST. Ta turowa gra strategiczna-RPG ukazała się pierwotnie na PC, PlayStation 4 i Xbox One i została doceniona za świetne rozwinięcie swojej poprzedniczki z 2014 roku. Blackguards 2, wypełniając zapotrzebowanie na mroczne i dojrzałe epickie gry RPG fantasy na Nintendo Switch, oferuje wyrazistą fabułę, głęboką historię i mechanikę strategii, stawiając graczy przed trudnymi przeciwnikami.

Zwiastun premierowy Blackgruards 2

Głęboko w lochach Aventurii, Cassia, młoda kobieta szlacheckiego pochodzenia, czeka na swoją szansę, by uciec i odebrać to, co uważa za prawowite: Rekini Tron. Aby osiągnąć swój cel i obalić człowieka, który odebrał jej wszystko, młoda szlachcianka będzie musiała zwerbować Pogromców Dziewięciu Hord i innych najemników. W tej mrocznej opowieści każdy wybór ma znaczenie, a Cassia musi wykazać się nie lada sprytem, by zapanować nad armią przestępców i poprowadzić swój oddział do zwycięstwa lub pewnej śmierci.

W Blackguards 2 to gracz wybiera styl gry. Wojownicy walczący na pierwszej linii, żołnierze specjalizujący się w starciach na odległość lub niebezpieczni magowie – aż 20 różnorodnych postaci może dołączyć do drużyny gracza i ruszyć do walki. Każda trudna bitwa na heksopolu wymaga nowej strategii, a źle rzucone zaklęcie może doprowadzić do śmierci. Gdy każda akcja podczas bitwy ma swoje konsekwencje, każdy ruch musi być dokładnie przemyślany. Wybory gracza mają znaczenie nie tylko na polu bitwy, ale także w całej grze. Historia Cassii nie jest zapisana na stałe, a fatalne decyzje mogą wpłynąć na zakończenie gry i losy oddziału.

Główne cechy:

  • Rekrutuj najemników, znajdź ulepszenia i zbuduj niepokonaną armię.
  • Znajdź pogromców Dziewięciu Hord i sprawdź, co stało się z Takate, Naurim i Zurbaranem.
  • historia z wieloma zwrotami akcji, brzemiennymi w skutki decyzjami i ponad 20 godzinami wymagającej rozgrywki
  • Do drużyny gracza może dołączyć aż 20 postaci, które można poprowadzić do śmierci lub chwały.
  • Każda decyzja wpływa na oddział i zakończenie gry.
  • Mądrze wybrane zaklęcia, talenty i umiejętności, dyktują strategię na polu bitwy.
  • Wejdź w interakcję z otoczeniem i pozwól, aby ściany się zawaliły, a nawet odkryj nowe trasy podczas swojej podróży przez Aventurię
  • Rozpraw się z wrogami za pomocą potężnych czarów i umiejętności. Ale uważaj: Twoi wrogowie również mogą nimi władać.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Nintendo eShop.

Dodaj komentarz