SNK ujawnia nowych bohaterów KOF XV oraz SAMURAI SHODOWN Season Pass 3

Drużyna Sacred Treasures w komplecie; do SAMURAI SHODOWN dołącza CHAM CHAM oraz tajemnicza postać z GUILTY GEAR

Osaka, Japonia, 22 lutego 2021 – SNK ujawnia dalsze informacje o nadchodzącej w tym roku bijatyce THE KING OF FIGHTERS XV oraz o kolejnej przepustce sezonowej do SAMURAI SHODOWN, która ukaże się już 16 marca.

KOF XV kontynuuje tradycję walk 3 na 3. Każda z drużyn posiada własną historię i własne zakończenia. Dziś przedstawiamy drużynę Sacred Treasures, składającą się z wojowników Chizuru Kagura, Kyo Kusanagi i Iori Yagami.

CHIZURU KAGURA

Chizuru Kagura to potomkini klanu Yata – jednego z trzech potężnych klanów, którym powierzono Święte Skarby, zdolne do zapieczętowania „Woli Gai”, znanej również jako Orochi. Jej styl walki przypomina tradycyjny japoński taniec, a dostęp do stylu starożytnych sztuk walki Kagura pozwala jej osłabiać umiejętności przeciwnika. Chizuru przekonała spadkobierców pozostałych klanów, Kyo Kusanagi i Iori Yagami, aby połączyć siły w KOF XV.

KYO KUSANAGI

Kyo Kusanagi jest spadkobiercą klanu Kusanagi i następcą stylu Kusanagi w starożytnych sztukach walki. Klan ten jest jednym z trzech, którym powierzono Święty Skarb, a zatem we krwi Kyo płynie oczyszczający płomień. Chociaż jego największym rywalem jest Iori Yagami, obaj nie mają innego wyjścia, jak tylko zostawić kłótnie na boku i wspólnie stanąć do walki w KOF XV.

IORI YAGAMI

Również klan Yagami ma dostęp do Świętego Skarbu. Jako jego potomek, Iori opanował zdolności, które pozwalają mu rozrywać wrogów na strzępy, a także potężne ametystowe płomienie, możliwe dzięki znajomości stylu Yagami w starożytnych sztukach walki. Jego przodkowie podpisali pakt krwi z Orochi 660 lat temu, co wywołało spór z klanem Kusanagi. Mimo to postanawia utrzymać swoje obowiązki jako członek pierwotnych świętych klanów i dołącza do KOF XV.

SNK ujawniło także dalsze szczegóły o trzeciej przepustce sezonowej do SAMURAI SHODOWN, która ukaże się 16 marca. Pierwszą postacią DLC, która dołączy do walki, jest CHAM CHAM.

CHAM CHAM

CHAM CHAM to młodsza siostra potężnego wojownika mieszkającego w wiosce w Green Hell, bujnym lesie w Ameryce Południowej. Wraz ze swoim małpim kumplem Paku Paku, CHAM CHAM często opuszcza bezpieczną wioskę, aby wyruszyć na poszukiwania i odkrywać – często wpadając przy tym w spore tarapaty. Tym razem jednak wyrusza z misją odnalezienia swojego starszego brata. Jej ruchy są trudne do przewidzenia ze względu na jej lekkomyślną i odważną naturę. Im lepiej CHAM CHAM się bawi, tym gorzej dla wrogów!

Czwarte miejsce w rosterze SAMURAI SHODOWN Season Pass 3 przypadnie wojownikowi z uznanej przez krytyków serii gier walki GUILTY GEAR. Seria bijatyk 2D została stworzona przez Arc System Works Co., Ltd. w 1998 roku i jest chwalona przez fanów za ciekawe i unikalne postacie, szybkie i stylowe elementy akcji oraz fascynujący świat przesiąknięty dziwacznym fantasy sci-fi. Więcej informacji pojawi się wkrótce. Oprócz dodatkowych postaci kolejna przepustka sezonowa doda do tytułu nowy balans oraz mechanikę Guard Crash.

Dodaj komentarz