Wired Productions i Caged Element rozpoczynają rok od potężnego update’u zręcznościowej gry wyścigowej GRIP

Watford, Anglia – 1 lutego 2019 – Wydawca Wired Productions i studio deweloperskie Caged Element ogłaszają, że najnowsza aktualizacja dla GRIP: Combat Racing jest już dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One, podczas gdy aktualizacja na konsolę Nintendo Switch pozostaje w planach.

Zainspirowany przez wydaną w późnych latach dziewięćdziesiątych grę Rollcage i poparty doświadczeniem zespołu, w skład którego wchodzi weteran gatunku, programista Robert Baker, GRIP: Combat Racing jest dowodem na odrodzenie ultraszybkich gier wyścigowych. Tytuł gwarantuje doznanie wyścigu, w którym całkowite zniszczenie służy jednemu celowi – przekroczeniu linii mety.

Zdobywca drugiego miejsca w rozdaniu nagród „Players Choice Indie of the Year” serwisu IndieDBGrip: Combat Racing, nie zamierza zwalniać tempa, udoskonalając zawartość gry w ciągu następnych miesięcy, włączając w to ulepszenia trybu rozgrywki drużynowej, nowe pojazdy i inne niespodzianki.

Aktualizacja nazwana przez twórców Big Ass Update oferuje ulepszoną poczekalnię online i kojarzenie graczy, dzięki czemu można ścigać się w powietrzu i wyprzedzać konkurentów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Oprócz tego, poprawiony został balans AI oraz system odpowiadający za równanie względem innych pojazdów, co czyni rywalizację bardziej zaciętą – nie tylko w kampaniach jednoosobowych, ale w każdym, samodzielnym wyścigu. Dodatkowo, dopracowana została polska wersja językowa.

Pełne informacje dotyczące ponad stu ulepszeń wprowadzonych w grze przy okazji Big Ass Update znajdują się na stronie Wired Productions

Grę zakupić można na komputery osobiste i konsole w wersji cyfrowej na platformie Steam, w PlayStation™ StoreXbox Games Store, jak i w wersji pudełkowej dostępnej w punktach handlowych. Oprócz wydania cyfrowego na konsolę Xbox One, GRIP: Combat Racing jest dostępny za pośrednictwem subskrypcji Xbox Game Pass.

Więcej informacji na temat tytułu znajduje się na oficjalnej stronie wydawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *