GRIP: Combat Racing jeszcze lepszy na PlayStation 4 i Xbox One

Wired Productions i Caged Element rozpoczynają rok od potężnego update’u zręcznościowej gry wyścigowej GRIP

Watford, Anglia – 1 lutego 2019 – Wydawca Wired Productions i studio deweloperskie Caged Element ogłaszają, że najnowsza aktualizacja dla GRIP: Combat Racing jest już dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One, podczas gdy aktualizacja na konsolę Nintendo Switch pozostaje w planach.

Zainspirowany przez wydaną w późnych latach dziewięćdziesiątych grę Rollcage i poparty doświadczeniem zespołu, w skład którego wchodzi weteran gatunku, programista Robert Baker, GRIP: Combat Racing jest dowodem na odrodzenie ultraszybkich gier wyścigowych. Tytuł gwarantuje doznanie wyścigu, w którym całkowite zniszczenie służy jednemu celowi – przekroczeniu linii mety.

Zdobywca drugiego miejsca w rozdaniu nagród „Players Choice Indie of the Year” serwisu IndieDBGrip: Combat Racing, nie zamierza zwalniać tempa, udoskonalając zawartość gry w ciągu następnych miesięcy, włączając w to ulepszenia trybu rozgrywki drużynowej, nowe pojazdy i inne niespodzianki.

Aktualizacja nazwana przez twórców Big Ass Update oferuje ulepszoną poczekalnię online i kojarzenie graczy, dzięki czemu można ścigać się w powietrzu i wyprzedzać konkurentów szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Oprócz tego, poprawiony został balans AI oraz system odpowiadający za równanie względem innych pojazdów, co czyni rywalizację bardziej zaciętą – nie tylko w kampaniach jednoosobowych, ale w każdym, samodzielnym wyścigu. Dodatkowo, dopracowana została polska wersja językowa.

Pełne informacje dotyczące ponad stu ulepszeń wprowadzonych w grze przy okazji Big Ass Update znajdują się na stronie Wired Productions

Grę zakupić można na komputery osobiste i konsole w wersji cyfrowej na platformie Steam, w PlayStation™ StoreXbox Games Store, jak i w wersji pudełkowej dostępnej w punktach handlowych. Oprócz wydania cyfrowego na konsolę Xbox One, GRIP: Combat Racing jest dostępny za pośrednictwem subskrypcji Xbox Game Pass.

Więcej informacji na temat tytułu znajduje się na oficjalnej stronie wydawcy.

Dodaj komentarz