SNK wydaje KOF XIV ULTIMATE EDITION na PS4

Nowa wersja gry zawiera 8 postaci DLC (w sumie 58 postaci!), 10 kostiumów DLC oraz 10 motywów PS4

Osaka, Japonia, 7 stycznia 2021 – SNK CORPORATION ogłasza premierę THE KING OF FIGHTERS XIV (KOF XIV) ULTIMATE EDITIONna PlayStation®4. THE KING OF FIGHTERS (KOF) to legendarna seria dynamicznych bijatyk, która po raz pierwszy ukazała się w 1994 roku i od razu podbiła serca graczy.

Zwiastun premierowy

Czternasta odsłona serii KOF ukazała się w 2016r. i oferowała tradycyjny system walki 3 na 3 w nowoczesnej, trójwymiarowej oprawie graficznej, z licznymi trybami gry i funkcjami online.

ULTIMATE EDITION zawiera podstawową wersję gry jak również 8 dodatkowych postaci, 10 dodatkowych kostiumów oraz 10 motywów PS4. W sumie tytuł oferuje 58 grywalnych postaci, co czyni go jedną z najobszerniejszych edycji serii.

Zawartość THE KING OF FIGHTERS XIV ULTIMATE EDITION

  • Gra podstawowa
  • 8 dodatkowych postaci: ROCK HOWARD/ VANESSA/ RYUJI YAMAZAKI/ WHIP/ HEIDERN/ BLUE MARY/ OSWALD/ NAJD
  • 10 dodatkowych kostiumów: CLASSIC KYO / NIGHTMARE GEESE / CLASSIC IORI / ATHENA ASAMIYA KOF ’98 /SHUN’EI KUNG-FU SUIT / NAKORURU KAMUIKOTAN GIRLS’ SCHOOL UNIFORM / KULA SUNDRESS /ANGEL DIABLA / MEITENKUN PAJAMAS / SYLVIE LITTLE RED RIDING HOOD
    10 motywów PLAYSTATION®4

O SNK

SNK ma siedzibę w Osace w Japonii i operuje na całym świecie jako twórca, wydawca i dystrybutor oprogramowania rozrywkowego. SNK jest znane z takich marek, jak The Last Blade, The King of Fighters, Metal Slug i Samurai Shodown i kontynuuje swoją historię sukcesu w dziedzinie gier konsolowych i zręcznościowych.

Dodaj komentarz