SYNCED ZADEBIUTUJE NA PC LATEM

Innowacyjna strzelanka Sci-fi potwierdzona na PlayStation 5 i Xbox Series X/S

Wydawca Level Infinite i deweloper NExT Studios ogłosili dzisiaj, że nadchodzący looter shooter SYNCED będzie dostępny na PC, tego lata. Dodatkowo potwierdzono, że tytuł trafi również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a daty wydania dla tych platform zostaną potwierdzone wkrótce. Zawierający intensywne tryby PvE i PvP, SYNCED ma dodać nowy twist do gatunku strzelanek, ponieważ gracze będą mogli przekształcić swojego największego wroga w swoją największą siłę.

Najnowszy zwiastun SYNCED.

SYNCED to darmowy shooter sci-fi osadzony w niedalekiej przyszłości naszego świata, gdzie nanotechnologia stała się podstawą cywilizacji. Po kataklizmie znanym jako Zapaść, nanomaszyny zwróciły się przeciwko swoim twórcom, pożerając ludzi, by się rozmnażać i przekształcając się w śmiertelnie niebezpieczne Nanos. W tej apokalipsie gracze wcielają się w rolę Biegacza, odważnego łowcę, który przeszukuje strefę Meridian w celu zdobycia cennej nanoenergetycznej substancji znanej jako Nerva. Gracze będą łączyć się w trzyosobowe drużyny, aby stoczyć szalone bitwy PvE i PvP.

A Twist?

Gracze mogą zsynchronizować się z każdym zlikwidowanym Prime Nano, zamieniając go w Companion Nano, a następnie strategicznie rozmieścić go przeciwko hordom Nano i innym graczom. Każda z klas Prime Nano – Crusher, Suppressor, Guardian i Seer – ma swoje własne umiejętności, dzięki czemu gracze mogą wybrać tę, która najlepiej pasuje do ich stylu gry. Runners mogą wyposażyć dwa Nano na raz i przełączać się między nimi w locie.

W trybie PvE SYNCED trzyosobowa drużyna Biegaczy eksploruje opuszczone pustkowia, opanowane zakłady przemysłowe, mroczne jaskinie i inne miejsca, aby stawić czoła hordom Nanos i potężnym bossom, zebrać zasoby i kawałek po kawałku zredukować infekcję Nano, która opanowała Meridian. W PvP czas zmierzyć się z innymi Biegaczami i Nanosami w walce o zdobycie największej ilości Nervy, zanim żniwiarze opuszczą mapę, a twój czas się skończy.

Podobnie jak w klasycznych looter shooterach, Runnerzy mogą zdobywać zasoby w meczach PvE i PvP, aby rozbudować swoją postać, jednocześnie odblokowując potężne bronie i modyfikacje.

Podczas udanych testów Open Beta, które zakończyły się w styczniu, zespół NExT wsłuchiwał się w opinie graczy i na ich podstawie wprowadzał zmiany mające na celu poprawę ogólnego doświadczenia z gry przed pełną premierą SYNCED. Zmiany te obejmują:

  • Tryb Solo – dla tych Biegaczy, którzy chcą zmierzyć się z Meridianem w pojedynkę (z wyjątkiem swoich Nano Towarzyszy)
  • Zwiększony wpływ Nano – większy zakres modyfikatorów Nano zapewnia teraz dostęp do większej liczby umiejętności, zdolności i taktyk na polu walki

Aby być na bieżąco z wszelkimi nowościami, należy śledzić oficjalne kanały SYNCED.

Klient gry oraz więcej informacji na temat SYNCED można znaleźć na oficjalnej stronie produktu, a także na Steam oraz Epic Game Store.

Dodaj komentarz