Dzieje Khorinis: Andrzej Tomecki w filmie dokumentalnym

Na oficjalnym kanale Dziejów Khorinis – powstającego polskiego dodatku do Gothic II z profesjonalną obsadą dubbingową – pojawił się niezwykły materiał. Aktor Andrzej Tomecki, podkładający głos we wszystkich częściach serii, między innymi pod takie postaci uniwersum Bezimiennego jak Lothar, Torlof, Sekob, Greg czy Gravo, został przedstawiony w filmie dokumentalnym.

Polska gwiazda w świecie Gothic (i nie tylko)

85-letni artysta ma za sobą wiele ról estradowych, dubbingowych i filmowych. Oprócz tego jest weteranem powstania warszawskiego i niezwykle ciekawym człowiekiem. Publikujący materiał proszą o przekazanie w komentarzach pod filmem wyrazów wsparcia i wdzięczności dla pana Tomeckiego i my jako eGG naturalnie się do tego apelu przyłączamy!

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=O9-r6dbUpfQ&feature=youtu.be[/embedyt]

To nie wszystko!

Co więcej, Soulfire zapowiedziało, że już w najbliższym czasie zostanie opublikowany kolejny materiał na temat odtwórcy gothicowego Grega, tym razem związany z jego zaangażowaniem w projekt Dzieje Khorinis.

Dla zainteresowanych zamieszczamy ponadto jedną z piosenek wykonywanych przez Andrzeja Tomeckiego na festiwalu w Opolu w roku 1967 ;-).

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=uKVKXEBKLBI&feature=youtu.be[/embedyt]

 

Dodaj komentarz