Eggstravaganza – wielkanocny event w Pokemon GO

Niantic nie przestaje zadowalać graczy kolejnymi aktualizacjami, wydarzeniami i nowościami. Nie pozwala tym samym zapomnieć o mobilnej odsłonie Pokemonów, która zgromadziła na ulicach miliony fanów na całym świecie. Tym razem z okazji świąt Wielkiej Nocy twórcy przygotowali event o nazwie Pokemon GO – Eggstravaganza.

Co ciekawego na Eggstravaganza?

Zgodnie z komunikatem wydanym przez zespół w ramach zabawy czekają na nas następujące bonusy i atrakcje:

  • większa różnorodność pokemonów w jajach 2km,
  • dodatkowe candy z wyklutych jaj,
  • podwojone punkty EXP, a tym samym szybsze wbijanie poszczególnych poziomów,
  • promocja – Lucky Eggs o 50% tańsze w sklepiku premium.

Eggstravaganza trwa od 13. kwietnia 22:00 czasu polskiego do 20. kwietnia 22:00 czasu polskiego. Twórcy zachęcają ponadto do zamieszczania zdjęć wyhodowanych z jaj pokemonów na portalach społecznościowych (typu Facebook) z wykorzystaniem hashtagu #PokemonGO.

To jednak nie wszystko!

Specjalne atrakcje zostały przygotowane dla graczy z Warszawy i Wrocławia. Jeżeli w dniu 15 kwietnia będziecie w którymś z tych miast, udajcie się koniecznie do Galerii Mokotów, Galerii Wileńskiej lub Arkadii w przypadku Warszawy albo do galerii Wroclavia we Wrocławiu. Aczkolwiek w tym ostatnim przypadku informacja może okazać się nieprawdziwa, bo otwarcie galerii ma nastąpić dopiero na jesień tego roku – także lepiej wpierw sprawdzić ;-).  W ramach eventu będą tam odpalone całodobowe lury (miejsca natężonego spawnu pokemonów). Przewidziane są także rodzinne bonusy.

Systematycznie do przodu

Gra Pokemon GO rozwija się bardzo konsekwentnie. W lutym została dodana 2. generacja kieszonkowych stworów. Wtedy też miała miejsce podobna akcja z darmowymi lurami w centrach handlowych do tej zapowiedzianej powyżej. Fajnie, że twórcy nie spoczęli na laurach. Inna sprawa, że utrzymanie dotychczasowych zysków leży w ich interesie. Grę recenzowałem na łamach serwisu w styczniu. Ogólnie rzecz biorąc zachęcam do wypróbowania gry. Osobiście, gdy tylko pogoda się ustabilizuje, zamierzam zajrzeć na swój stary profil i sprawdzić, co tam słychać w Pokemonach.

Dodaj komentarz