TiMi Studio Group i Capcom Co, Ltd. pracują nad nowym tytułem w uniwersum Monster Hunter

TiMi Studio Group (TiMi) i Capcom Co, Ltd. (Capcom) łączą siły w pracach nad nową grą mobilną dla kultowej serii Monster Hunter. Opracowywana gra odtworzy akcje łowieckie, które definiują serię Monster Hunter, i zaoferuje graczom nowe doświadczenie, unikalne dla urządzeń mobilnych i telefonów.
To pierwsze partnerstwo pomiędzy TiMi i Capcom połączy doświadczenie i siły obu stron, pozwalając Monster Hunterowi na skalowanie się na więcej platform w celu zapewnienia globalnym myśliwym – doświadczonym lub nowym – wolności polowania tak, jak chcą, zawsze i wszędzie.

TiMi Studio Group

TiMi Studio Group, spółka zależna Tencent Games, jest wiodącym globalnym zespołem zajmującym się tworzeniem i obsługą gier wideo, który dąży do poprawy jakości rozrywki globalnych graczy. TiMi, z siedzibą w Shenzhen w Chinach i biurami w Los Angeles, Seattle, Montrealu, Szanghaju i Chengdu, tworzy wysokiej jakości, wierne i wysoce kreatywne gry w wielu gatunkach i na wiele platform. Założona w 2008 roku firma TiMi opracowała szereg hitowych tytułów, w tym Honor of Kings, Speed Drifters i Arena of Valor. TiMi jest również zaufanym partnerem największych marek gier na świecie, tworząc tytuły AAA, takie jak Call of Duty: Mobile, a ostatnio Pokémon UNITE, pierwszą strategiczną grę typu team battle Pokémon. Aby dowiedzieć się więcej o TiMi, śledź @timistudios na Twitterze i na LinkedIn.

Capcom Co., Ltd.

Capcom jest wiodącym światowym twórcą, wydawcą i dystrybutorem interaktywnej rozrywki na konsole do gier, komputery PC, urządzenia przenośne i bezprzewodowe. Założona w 1983 roku firma stworzyła setki gier, w tym przełomowe serie Resident Evil™, Monster Hunter™, Street Fighter™, Mega Man™, Devil May Cry™ i Ace Attorney™. Capcom prowadzi działalność w takich krajach i regionach jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hong Kong, Singapur, Tajwan i Tokio, a siedziba główna firmy znajduje się w Osace w Japonii. Więcej informacji o firmie Capcom i jej produktach można znaleźć pod adresem www.capcom.com lub www.capcom-unity.com.

About the Monster Hunter series

Seria Monster Hunter składa się z gier akcji polowania, które stawia graczy przeciwko gigantycznym potworom w pięknych środowiskach naturalnych. Seria ustanowiła nowy gatunek, w którym gracze współpracują, aby polować z przyjaciółmi i od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych serii Capcomu, z ogólnoświatową sprzedażą przekraczającą 88 milionów dostarczonych egzemplarzy na dzień 30 września 2022 roku.

Dodaj komentarz