Ghostbusters: Spirits Unleashed od Illfonic – premiera już dziś!

Gra jest dostępna na urządzenia PC/Epic Games Store, PlayStation 5|4, Xbox Series X|S i Xbox One.

Ghostbusters: Spirits Unleashed, to pełna akcji gra wideo, w której gracze będą  polować na ducha, lub nim nawiedzać. Premiera już dziś, 18 października. Nowy tytuł został stworzony przez ekspertów asymetrycznego multiplayera z IllFonic. Gra będzie miała pełne wsparcie crossplay i będzie dostępna na PC/Epic Games Store, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S i Xbox One za 39,99 dolarów.

W Ghostbusters: Spirits Unleashed, Ray i Winston otwierają Remizę Strażacką dla Ciebie i kolejnej generacji Pogromców Duchów. Ta asymetryczna gra w chowanego, to ustawienie 4v1, w którym gracze będą albo grać jako część zespołu nowych Pogromców Duchów, albo będą nawiedzać ich w formie Ducha. Tytuł ten nie tylko pozwala graczom cieszyć się grą wspólnie z przyjaciółmi, ale także będzie posiadał tryb single-player online i offline dostępny w formie gry wspomaganej przez SI. Co najważniejsze, im więcej grasz, tym bardziej rozwija się historia. Czy to polowanie, czy nawiedzanie, gra jest przystępna i zabawna – easy to play, fun to master! 

Ghostbusters: Spirits Unleashed posiada wszystkie ikoniczne sprzęty i gadżety, od Proton Packs po PKE Meters i Ghost Traps, których fani uniwersum mogliby oczekiwać a nowi gracze – młoda generacja – będzie mogła odkrywać w trakcie gry. Ponadto wielu fanów rozpozna Remizę Strażacką i Księgi Okultystyczne Raya, które pełnią funkcję centrum gry. To właśnie tam gracze będą wybierać misje, dostosowywać swoje postacie, ćwiczyć strzelanie z miotaczy cząstek i odkrywać wszystko, czego można się nauczyć. I tak, usłyszysz aktorów z oryginalnego filmu, którzy wcielą się w rolę Raya Stantza i Winstona Zeddemore’a, a także kilku nowych przyjaciół!

Szczegóły gry

  • Jako Pogromca Duchów -Bądź jednym z czterech Pogromców Duchów i spróbuj złapać ducha nawiedzającego wyjątkowe miejsca w grze za pomocą swojej niezawodnej pułapki na duchy i narzędzi.  Użyj PKE Meter, aby wywęszyć szczeliny, które działają jak punkty spawnu duchów i zniszcz je za pomocą miotacza cząstek , zanim duch zakończy swoje nawiedzenie. W miarę postępów gracze będą odblokowywać elementy kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla Pogromców Duchów, jak i dla Duchów, aby wzbogacić swoje doświadczenia z rozgrywki. Wygląd i sposób działania zapewnią fanom wciągające doświadczenie w uniwersum, pozwalając im na odegranie swoich fantazji związanych z nawiedzeniem Duchów.
  • Jako Duch -Duchy mają w swoim arsenale wiele umiejętności, takich jak opętanie, odchudzanie i wiele innych, które sprawiają, że nawiedzanie różnych lokacji staje się świetną zabawą. Wybieraj spośród maksymalnie pięciu Duchów z unikalnymi cechami, superzdolnościami i wspaniałymi minionami napędzanymi ektoplazmą. Lataj po publicznych lokacjach i opętaj jak najwięcej przedmiotów, aby uniknąć ścigających cię Pogromców Duchów. Strasz mieszkańców, aż uciekną w popłochu, rób psikusy niczego nie spodziewającym się Pogromcą Duchów i schowaj się w szczelinach, aby bezpiecznie przeczekać, jeśli wpadniesz w pułapkę.
  • Lokacje -Zbadaj wiele unikalnych miejsc, w tym muzeum, zimowy domek, zadokowany statek, wielopoziomowe więzienie i czynny browar. Wykonuj wyzwania, dostosuj swojego Pogromcę Duchów i duchy oraz lokalizuj ukryte zarodniki, pleśń i grzyby, aby uzyskać dostęp do kolejnych elementów do odblokowania.
  • Wskazówka dotycząca gry -Im więcej grasz, tym bardziej odsłania się łuk fabularny. Podążaj za potrzebami Raya Stantza i Winstona Zeddemore’a, aby odkryć cutscenki, które prowadzą do ekscytującego zakończenia! Tak, to multiplayer ale i więcej…

Dodaj komentarz