Unrailed! z datą premiery na PC i konsole

Tytuł wyjdzie z fazy wczesnego dostępu 23 września i ukaże się nie tylko na PC, ale także na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch

Hamburg, Niemcy; 19 sierpnia 2020 – Daedalic Entertainment i Indoor Astronaut ogłaszają premierę pełnej wersji zwariowanej, kooperacyjnej gry zręcznościowej Unrailed! Tytuł ukaże się na PC, Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4 już 23 września.

Unrailed! to prawdziwy sprawdzian przyjaźni: gracze współpracują w lokalnym lub sieciowym trybie wieloosobowym dla maksymalnie czterech osób. Ich zadaniem jest poprowadzić swój pociąg przez niebezpieczny teren pełen przeszkód i wpływów przyrodniczych, aby dotrzeć do bezpiecznej stacji końcowej. Komunikacja i współpraca w zespole mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia wystarczająco dużej ilości zasobów, aby zbudować nowe tory, zatrzymać przegrzanie pociągu i przegonić dzikie zwierzęta. Bez szybkiego podejmowania decyzji i planowania strategicznego pociąg może się szybko wykoleić, co sprawia, że ​​gra jest jeszcze trudniejsza  szczególnie w trybie versus, w którym chodzi o zbudowanie jak najdłuższego toru.

W dniu premiery Unrailed!, w grze dostępny będzie zupełnie nowy biom i dodatkowe wagony. Nowy biom na Marsie jest jak dotąd najtrudniejszym wyzwaniem, obejmującym niebezpieczne, bezwodne środowisko z tajemniczą istotą, która blokuje ścieżkę i strzela do pociągu. Gracze muszą dobrze wykorzystać swoje tarcze energetyczne i zdolność latania, aby uniknąć katastrofy w kosmosie.

Pełna wersja gry na PC i konsole będzie także zawierała wszystkie aktualizacje, które zostały zaimplementowane w fazie wczesnego dostępu na Steamie, takie jak:

  • Nowe wagony: Wagon kopalniany, wagon rozbijający, wagon kolekcjonerski i wagon z automatem mogą pomóc w zbieraniu zasobów lub uratowaniu przed trudnymi sytuacjami.
  • Single Player: Tryb dla pojedynczego gracza z botami, które zastąpią znajomych  można im rozkazywać, a będą współpracować bez narzekania!
  • Sandbox: Tryb piaskownicy, w którym od samego początku można ulepszać swój pociąg, korzystając ze wszystkich odblokowanych funkcji.
  • Nowe modele postaci.

Więcej informacji o Unrailed! można znaleźć na oficjalnej stronie oraz na Discordzie.

Dodaj komentarz