Aktualizacja Barotraumy „New Frontiers” dodaje do gry jeszcze więcej głębi

Największa aktualizacja jak dotąd modyfikuje kampanię, dodaje NPC, posterunki i nie tylko

HAMBURG, Niemcy – 30 lipca 2020 – Wydawca Daedalic oraz niezależne studia FakeFish i Undertow Games ogłaszają „New Frontiers”, największą aktualizację wyjątkowej symulacji łodzi podwodnej w klimacie sci-fi Barotrauma. Gra znajduje się we wczesnym dostępie na Steamie od czerwca ubiegłego roku.

Zawartość aktualizacji oraz wszystkie zmiany w grze ukazuje najnowszy zwiastun.

„New Frontiers” dodatkowo wzbogaca grę, dodając opartą na kampanii podróż do tajemniczego celu w głębi Europy. Wiele aspektów gry zostało ulepszonych, aby lepiej odczuwać postępy w trybie kampanii, dodano wersję roboczą zakończenia oraz lokalizacją końcową.

Szczegóły aktualizacji:

  • Posterunki: załoga może teraz fizycznie docierać do placówek i badać je na początku i na końcu misji. Mieszkańcy SI i losowe wydarzenia utrzymują placówki przy życiu. Gracze mogą handlować, uzupełniać wyposażenie, zatrudniać nowych członków załogi i nie tylko.
  • Okręty podwodne: pływająca baza załogi będzie się rozwijać podczas całej podróży. Zaczynając od skromnej łodzi podwodnej, gracze mogą aktualizować i modyfikować kadłub, różne maszyny i uzbrojenie w miarę postępów. Wszystkie dostępne ulepszenia dotyczą także modów, dzięki czemu społeczność może bezproblemowo zintegrować własne kreacje z kampanią.
  • Członkowie załogi: serce gry, załoga okrętu podwodnego, nie jest już losowo dobierana w misjach podczas gry z botami. Każdy członek załogi staje się cenną częścią misji i można go indywidualnie szkolić, więc nie należy go używać jako zbędnego mięsa armatniego. Udoskonalono także sztuczną inteligencję bota.
  • Ekonomia w grze: gracze mogą sprzedawać przedmioty, ceny są zrównoważone, a różne przedmioty są dostępne w różnych miejscach w grze.
  • Grafika: deweloperzy poprawili wizualnie większość sprite’ów w grze i poprawili mapę kampanii.

Darmowa aktualizacja „New Frontiers” to kolejny krok w kierunku pełnej premiery Barotraumy. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź grę na Steamie.

Dodaj komentarz