Metal: Hellsinger zorganizuje największy koncert w historii Gamescomu!

Funcom i The Outsiders łączą siły z Gamescomem, aby przeznaczyć całą halę imprezy na ogromny koncert, z udziałem znakomitych muzyków!

Metal: Hellsinger, heavy metalowa, rytmiczna strzelanka od wydawcy Funcom i dewelopera The Outsiders, pojawi się na scenie podczas targów Gamescom 25 sierpnia, w ramach największego koncertu, jaki kiedykolwiek miał miejsce przy okazji tej imprezy. Kilku znanych wokalistów biorących udział w tworzeniu gry wykona utwory z tej produkcji, które zostały napisane przez szwedzki duet kompozytorski Two Feathers. To epickie połączenie muzyki i gry rozpocznie się o godzinie 19:00 CEST i będzie transmitowane na żywo dla wszystkich zainteresowanych. Nacieszcie oczy i uszy zwiastunem tego wyjątkowego wydarzenia już teraz.

Po przekroczeniu miliona pobrań dema i szybkiej wspinaczce na Steam Top Wishlist, Funcom i The Outsiders podkręcają tempo, gromadząc na scenie ikony metalu, takie jak Matt Heavy (Trivium), Alissa White-Glüz (Arch Enemy), Mikael Stanne (Dark Tranquillity), Dennis Lyxzén (Refused/INVSN) i James Dorton (Black Crown Initiate).

Masowa impreza jest darmowa i otwarta dla tysięcy ludzi, dzięki rezerwacji całej hali na potrzeby tego wydarzenia. Jeszcze więcej osób będzie mogło być świadkami szaleństwa na livestreamie, którego szczegóły zostaną ujawnione w późniejszym terminie w późniejszym czasie.

Trailer promujący koncert.

Uczestnicy Gamescomu mają darmowy wstęp na koncert, a pierwsze 200 osób, które wejdą, otrzyma torbę z ekskluzywnym merchem Metal: Hellsinger.

W grze Metal: Hellsinger, im lepiej radzisz sobie z rytmem, tym bardziej intensywne stają się doznania. Muzyka rozwija się warstwowo, aż do kulminacji w postaci pełnej eksplozji wokalnej, gdy przebijasz się przez wrogie demony. Zanurz się w ogniu i mrozie Piekieł w poszukiwaniu zemsty.

Metal: Hellsinger ukaże się 15 września na Steam, PlayStation 5 i Xbox X|S. Zamówienia przedpremierowe na konsole są dostępne już teraz, a demo, które spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem, jest dostępne na wszystkich platformach.

Dodaj komentarz