Potężna aktualizacja survivalowego Cryofall dodaje hoverboardy, mechy i masę innych nowości

Dzięki nowemu demu na Steamie gracze mogą za darmo wypróbować hitową grę RPG – dziś od 18:00 tytuł będzie dostępny z 50% zniżką przez kilka dni

Hamburg, Niemcy – 25 listopada 2019 – Daedalic Entertainment i AtomicTorch Studio wydają aktualizację wieloosobowej gry survivalowej RPG CryoFall, która uzupełnia tytuł o wiele nowości, a w tym:

  • Pojazdy: od dziś gracze mogą budować, poruszać się i walczyć na deskorolkach elektrycznych.
  • Nowy mech Skipper (mechy dostępne są wyłącznie w trybie PvP).
  • Żeńskie postaci bohaterów.
  • Rozszerzoną mapę świata.
  • Nowy system AFK, który obniża zużycie zasobów, kiedy przerywamy grę.
  • Ulepszone możliwości rozpoczęcia gry dla nowych użytkowników.
  • Masę dodatkowych przedmiotów, broni, typów terenu, dźwięków itd.
  • Ulepszenia balistyki i strzelania, poprawę balansu i usunięcie błędów, oparte na opinii społeczności.

Dzisiejsza aktualizacja dodaje również darmowe demo CryoFall na Steamie. Gracze otrzymują całkowity dostęp do gry na oficjalnym serwerze wraz ze wszystkimi funkcjami oraz możliwością aktualizacji do pełnej wersji gry.

Od dzisiaj dostępny jest także „Supporter Pack” do CryoFall, zawierający liczne bonusy, jak ścieżkę dźwiękową, grafiki koncepcyjne, plakietki i wiele innych. Przedmioty te są jedynie dodatkiem dla graczy, chcących wesprzeć rozwój gry i nie oferują korzyści w rozgrywce.

CryoFall to złożona gra survivalowa, dająca niezliczone możliwości odciśnięcia swojego śladu w obcym, nieprzyjaznym świecie. Gracze uczą się nowych sposobów i rodzajów uprawy roli, łowiectwa, gotowania, rzemiosła, górnictwa, budownictwa czy handlu, mogą także wybrać swoje specjalizacje. Walka o przetrwanie zmusza do dokonania wyboru pomiędzy współpracą, w celu zbudowania dobrze działającego, nowego społeczeństwa we wrogim świecie, a poddaniem się najbardziej podstawowym instynktom i odbieraniu innym tego, co zdołali zbudować ciężką pracą. Niezależnie od tego, czy gracz wybierze wariant PvE czy PvP, świat gry oferuje niesamowitą rozgrywkę wypełnioną sekretami, niebezpieczeństwami i bogactwem.

Gra CryoFall dostępna jest na Windows PC w programie Steam Early Access. Więcej na stronie gry oraz w dyskusji na platformie Discord.

Dodaj komentarz