Afterbomb Madness RPG – druga edycja nadchodzi

Istny koszmar zamiast amerykańskiego snu – oto co spotkało Stany Zjednoczone w wyniku konfliktu zapoczątkowanego przez Związek Radziecki i obcą cywilizację. Tym samym znalazły potwierdzenie najgorsze lęki, które nękały Amerykanów w połowie XX wieku. Inwazja pozaziemskiej rasy stała się faktem – podobnie jak potworne następstwa wojny nuklearnej. Ziemia przypomina poligon jądrowy, na którym grasują mutanci i manifestują się osobliwe zjawiska. Batalia trwa od dziesięcioleci. Odmieniona podczas teleportacji Armia Czerwona nie daje za wygraną, a Obcy starają się wyplenić rodzaj ludzki. Tymczasem amerykańskie społeczności desperacko walczą o przetrwanie. Wydaje się, że wynik tych zmagań nie jest jeszcze przesądzony.

Słów kilka o Afterbomb Madness

Afterbomb Madness stanowi grę fabularną osadzoną w klimatach postapokaliptycznych. Gracze wchodzący w rolę Amerykanów, którzy zdołali przetrwać kataklizmy nawiedzające Ziemię. Muszą przetrwać w nowej rzeczywistości i podjąć decyzję co do sposobu wykorzystania swego potencjału. Czy wezmą czynny udział w Wojnie Totalnej? A może będą działać wyłącznie na własny rachunek? Wybór należy już do nich.

Zgodnie z zapowiedziami Rafała Olszaka, autora Afterbomb Madness, druga edycja gry pojawi się na przełomie czerwca i lipca tego roku. 250-stronicowy podręcznik zawierający zasady gry, ilustracje oraz informacje na temat realiów uniwersum i zamieszkujących go społeczności, można zamówić już teraz w ramach przedsprzedaży.

Po więcej informacji na temat produkcji, w tym odpowiedzi na kluczowe pytania oraz grafiki takie jak mapa świata czy karta postaci, odsyłam na oficjalną stronę Afterbomb Madness.

afterbomb madness

Dodaj komentarz

1 Comment