Porządkujemy stare, szykujemy nowe

Początek wakacji na portalu

Witajcie, drodzy Czytelnicy! Wielu z Was zapewne rozpoczęło niedawno wakacje i już rozpoczęła realizację swoich letnich planów. Nie inaczej jest w przypadku e-Gildii Graczy, którą wreszcie będę miał czas porządnie się zająć.

Ostatnie tygodnie były trudne z uwagi na fakt, że skupiłem się na sesji egzaminacyjnej. Ciężkie czasy na szczęście nie wpłynęły zbytnio negatywnie na oglądalność serwisu, który ku memu zdziwieniu nawet nieco zyskał w czerwcu w stosunku do lekkiej majowej posuchy. Dzięki, że jesteście tu z nami!

Oczywiście, nie jest tak, że zupełnie zarzuciłem w ostatnim czasie prace nad portalem. To by było nie w moim pracoholicznym stylu ;-). Ponieważ jednak nie miałem zbytnio czasu na tworzenie, zająłem się „dyplomacją”. W ostatnim czasie rozpoczęliśmy współpracę redakcyjną, związaną szczególnie z firmą Nexon. Dzięki temu uzyskujemy z pierwszej ręki informacje na temat najnowszych poczynań tego i innych deweloperów, które to na bieżąco dla Was serwujemy. Udało się także pozyskać kontakt z Soulfire, autorami Dziejów Khorinis. Pozostajemy także w dalszym ciągu w kontakcie z twórcą planszówki Afterbomb.

Coś zaś myślę najważniejsze w dalszej perspektywie, zacieśniliśmy więzy pomiędzy e-Gildią a kanałem MikiMaJe, który to zresztą dołączył niedawno do naszej redakcji. Dziś oficjalnie witam Go w naszych szeregach! Mamy wiele planów dotyczących wspólnego tworzenia i jeśli choć część z nich wypali, szykuje się obopólny sukces :-).

Wyjazd i letnie porządki

Zanim na dobre zaczniemy wakacyjną ofensywę eGG, czeka mnie tygodniowy wyjazd zagraniczny. Pomoże mi zregenerować siły, dzięki czemu – mam nadzieję – kolejne wpisy będą wysokiej jakości. Nie mniej przez najbliższych kilka dni czeka nas przerwa w newsowaniu. W tym czasie zapraszam na streamy MikiMaJe, którego kanał znajdziecie w stopce strony.

Aby jednak nie zostawić Was z pustymi rękoma, zdecydowałem się na rozpoczęcie już teraz modernizacji strony. Jej celem jest przede wszystkim uporządkowanie licznych treści, które na łamach e-Gildii Graczy pojawiały się w ostatnich miesiącach. Efektem prac jest powstanie czytelnych podstron gromadzących artykuły z serii:

+ Kampania Heroes 3 SoD (komplet solucji cyklu)

+ Kampania Tzar: Ciężar Korony (wszystkie misje opisane w jednym miejscu)

+ Kampania Heroes 1 (całościowa solucja)

+ Projekt Krwawa Wyprawa (plus Okup oraz prolog Nowego Rozdania)

To oczywiście nie koniec zmian, ale reszta pojawi się za tydzień. Wykorzystane w powyższych podstronach rozwiązania zostaną zastosowane do stworzenia swego rodzaju kącików tematycznych o poszczególnych grach wiodących. Oprócz tego pojawią się długo zapowiadane, jak i kompletnie niezapowiadane nowe treści. Bądźcie z nami, te wakacje będą udane!

Dodaj komentarz