AKTUALIZACJA TOWER OF FANTASY 1.5 WPROWADZA SZTUCZNĄ WYSPĘ, DODATKOWĄ BROŃ, NOWĄ POSTAĆ ORAZ NOWY RAJD

Ograniczone czasowo wydarzenia przynoszą dodatkowe nagrody

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio opublikowali dziś aktualizację 1.5 do Tower of Fantasy, hitowej gry MMORPG z otwartym światem, w której zarejestrowanych jest ponad 10 milionów graczy na całym świecie. Aktualizacja wprowadza do gry wiele wydarzeń, nowy 8 osobowy rajd na bossa, nową postać, broń oraz kolejny obszar do odkrycia – Sztuczną Wyspę. Tower of Fantasy jest grą free to play i jest dostępna na oficjalnej stronie, a także w App Store i Google Play, a także później na platformie Steam i Epic Game Store

Zlokalizowana w osobnym obszarze poza głównym światem gry, Sztuczna Wyspa jest dostępna po osiągnięciu przez Wędrowców poziomu Lv.50 i ukończeniu określonych misji. Zleceniodawcy wyruszą w niezwykłą podróż i będą musieli przygotować się na interakcję i rozwiązywanie niezliczonych zagadek. Na wyspie można znaleźć sterty materiałów zasilających, w tym złoto. Wędrowcy odblokują funkcję konstrukcji sztucznej wyspy, aby stworzyć swoją ekskluzywną wyspę, gdy będą robić postępy. Co pozwoli im odblokować ekskluzywne mapy i gromadzić materiały budowlane, znaleźć inteligentne sługi i zwierzęta domowe oraz tworzyć cenne przedmioty.

Do walki dołączy również nowa postać Simulacrum, którą gracze będą mogli odblokować. Claudia, wysoka Hykros Executor o nieco wojskowym usposobieniu. Niezawodna, nieustępliwa, jako pierwsza rusza do ataku, z początku wydaje się zimna, ale po bliższym poznaniu przypomina raczej starszą siostrę o dobrym sercu. Ma silne poczucie uczciwości, walczy o sprawiedliwość i dla siebie i innych. Jej mistrzostwo w posługiwaniu się jednoręcznymi mieczami i mobilność sprawiły, że znalazła się na pierwszej linii frontu w trudnych sytuacjach, ale została wysłana do placówki medycznej po tym, jak została poważnie ranna w operacji Dark Apocalypse. Claudia wprowadza do Tower of Fantasy przerażające Ostrze Guren, broń typu Grevious z umiejętnościami Shatter i Charge.  

Załogi graczy znajdą wyzwanie czekające na nich w nowym rajdzie dla ośmiu graczy. Gracze mogą stworzyć ośmioosobową drużynę i rzucić wyzwanie potężnemu bossowi międzywymiarowemu Frostfire Dragon, aby zdobyć specjalne nagrody w postaci Fortress Weaponry. W tej aktualizacji dostępne są trzy instancje o normalnym poziomie trudności. 

Codzienne logowania oraz Aida Cafe będą gościć liczne limitowane wydarzenia i wyzwania. Podczas okresu eventowego Wędrowcy mogą wejść do Aida Cafe poprzez stronę nagród, aby obsłużyć trzech tajemniczych klientów. Wędrowcy muszą zbadać otwarty świat, aby znaleźć surowce do dostosowania pysznego jedzenia dla każdego klienta. Im więcej przychodów wygenerowanych przez zadowolonych klientów w Aida Cafe, tym lepsze nagrody. 

Akcja gry Tower of Fantasy rozgrywa się setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się środowiska na Ziemi i udała się na odległą planetę Aida. Multiplatformowa, współdzielona gra MMORPG z otwartym światem zaprasza graczy z całego świata do przyłączenia się do ekscytującej rozgrywki. Opracowana przez Hotta Studio i opublikowana przez Level Infinite, gra zawiera wciągający otwarty świat, kooperacyjne przygody grupowe i solowe, swobodny rozwój postaci, unikalne symulakry i epicką walkę, która pozwala graczom zmieniać broń i style gry w trakcie lotu, aby odblokować swój własny styl walki. 

KLUCZOWE FUNKCJE:

  • Współdzielony MMORPG z otwartym światem
  • Kooperacyjny tryb wieloosobowy
  • Narzędzia do swobodnego tworzenia postaci
  • Post-apokaliptyczna sceneria sci-fi 
  • Inspirowany anime styl graficzny z unikalnymi postaciami
  • Ekscytująca, wciągająca walka
  • Wiele wierzchowców oraz unikalne bronie i relikty w stylu sci-fi
  • Eksploracja otwartego świata
  • Rozgrywka międzyplatformowa pomiędzy wersją PC i mobilną 

Dodaj komentarz