Wydawca List Games zapowiada Hell is Others!

Gra ukaże się 20 października 2022 roku na platformie Steam.

List Games oraz Games & Yonder, dwa włoskie studia gier, ogłosiły dzisiaj, że Hell is Others, wieloosobowa strzelanka online typu survival horror z widokiem z góry, ukaże się 20 października 2022 r. w cenie 14,99 USD na platformie Steam.

Zwiastun Hell is Others.

W grze Hell is Others gracze wcielą się w Adama Smithsona, który stara się jak najlepiej funkcjonować w swoim małym mieszkaniu, położonym wysoko nad Century City. Jego jedynym kompanem jest drzewko bonsai, którym sumiennie się opiekuje. Jednak jak wszystko inne w mieście, jego roślina wymaga krwi, aby przetrwać. Adam jest więc zmuszony do znalezienia regularnych dostaw na ciemnych ulicach poniżej. Gracze schodzą do miasta, aby odkrywać zasoby i wypełniać misje, próbując jednocześnie przetrwać noc. 

Dzięki łupom z wycieczki w dół miasta gracze mogą wyposażyć swoje mieszkanie w przedmioty, które dają im dodatkowe atuty lub korzyści podczas gry w trybie wieloosobowym. Podlewaj swoje drzewko bonsai i inne rośliny domowe krwią swoich wrogów, aby wyhodować niestandardową amunicję.

Hell is Others to gra w stylu inspirowanym twórczością Davida Lyncha, która charakteryzuje się pikselową grafiką i wciągającą historią. To wycinek z życia w mieście wypełnionym koszmarami.

Zainteresowani gracze mogą się zapisać do zamkniętej wersji beta, zaczynająca się 2 września o godzinie 17 na Hell is Others Steam. Dodatkowe informacje można znaleźć na kanałach społecznościowych TikTok, Twitter, Instagram, Discord.

Dodaj komentarz