Metal: Hellsinger wchodzi na scenę!

Dziś na scenę wkracza wielokrotnie nagradzany rytmiczny FPS Metal: Hellsinger z oryginalną ścieżką dźwiękową w wykonaniu legendarnych artystów metalowych.

Metal: Hellsinger, rytmiczny FPS w stylu heavy metal od wydawcy Funcom i dewelopera The Outsiders, zdobywca nagród Gamescom za najbardziej pożądaną grę PC i najlepszą grę akcji, jest już dostępny na PC, PlayStation 5 i Xbox X|S. Poznaj innowacyjną reaktywność muzyczną i rytmiczną rozgrywkę do wybuchowych popisów wokalnych ikonicznych artystów metalu! Rozgrzejcie mięśnie karku i headbangujcie do dzisiejszego Launch Trailer.

The Red Judge, władca Piekieł, ukradł głos Nieznanej, ale ta nie zamierza się poddać. Zabijaj w rytm metalu i w imię odwetu w piekielnej podróży przez osiem Piekieł, w której postaciom głosu użyczyli wielokrotnie nagradzani aktorzy Troy Baker i Jennifer Hale.

Metal: Hellsinger odpowiada na pytanie: Co by było, gdybyś mógł być częścią na metalowego albumu? Piorunująca ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez muzyczny duet Two Feathers i wykonana przez legendarny skład, w którym znaleźli się Serj Tankian (System of a Down), Matt Heafy (Trivium), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Randy Blythe (Lamb of God), Mikael Stanne (Dark Tranquility), Dennis Lyxzén (Refused i INVSN), James Dorton (Black Crown Initiate), Tatiana Shmayluk (Jinjer) i Björn Strid (Soilwork).

Zgraj swoje strzały, skoki, finiszery i inne elementy z rytmem, aby zwiększyć obrażenia i podnieść mnożnik furii. Wraz z rosnącą furią muzyka staje się coraz bardziej intensywna, warstwa po warstwie. Gdy osiągnie szczyt, wokal zaczyna szaleć, dając pełne metalowe doświadczenie.

Oprócz dzisiejszej premiery, Funcom jest podekscytowany ogłoszeniem współpracy z DRKN, aby zaoferować oficjalną odzież z ekskluzywną grafiką Metal: Hellsinger.

Dave Goldfarb, dyrektor kreatywny w The Outsiders, mówi: „To była długa droga (3 lata!), aby dotrzeć do tego pamiętnego dnia, ale w końcu jesteśmy tutaj! Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy podzielić się z wami Metal: Hellsinger i mamy nadzieję, że spodoba wam się ta czysto metalowa strzelanka rytmiczna oraz epicka podróż Nieznanej przez Osiem Piekieł. Pamiętajcie: headbanging nie jest wymagany, ale gorąco polecany. Dziękujemy i życzymy udanych łowów w Piekłach!”

Od czerwca ponad milion Hellsingerów pobrało darmowe demo i wyraziło swój entuzjazm w sieci, doskonaląc swoje wyniki na pierwszym poziomie. Koncert Metal: Hellsinger na Gamescomie wypełnił całą halę do 3500 osób, a setki tysięcy osób dołączyło do niego online.

Teraz nadszedł czas, aby świat zanurzył się w pełni w grze; przejdź pełną kampanię, zdobądź najwyższe miejsca na listach liderów w trybie wyzwań Torment, użyj arsenału różnorodnych broni, aby zniszczyć demony w intensywnych rytmach i baw się przy w pełni oryginalnej ścieżce dźwiękowej.

Dzisiaj, na PC, PlayStation 5 i Xbox X|S, Piekielni nauczą się obawiać rytmu.

Dodaj komentarz