Amazon Games poszerza swoją ofertę wydawniczą o oryginalną grę od Glowmade.

Utalentowane niezależne studio Glowmade pracuje nad grą multiplayer opartą o nowe IP

Amazon Games ogłasza rozszerzenie swojego portfolio wydawniczego o nowy projekt studia Glowmade, które pracuje nad nową grą opartą o oryginalne IP. Projekt ten dołączy do długo oczekiwanego MMOARPG Lost Ark jako część katalogu wydawniczego Amazon Games.

Amazon Games jest oddane wyszukiwaniu I wydawaniu najlepszych gier w swojej klasie, niezależnie czy tworzone są one przez wielkie studia AAA, czy też przez pełne pasji niezależne zespoły. Glowmade to zespół doświadczonych deweloperów z odpowiednią kreatywnością I umiejętnościami, aby tworzyć gry, które pokochają gracze na całym świecie” – powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. “„Jesteśmy podekscytowani możliwością ścisłej współpracy z tym utalentowanym studiem, wspólnie zapewnimy graczom niezapomniane wrażenia z gier.” dodał.

Trzy słowa o Glowmade

Glowmade powstało w 2015 roku, w Guildford w Anglii. Ten oddany zespół ma na swoim koncie pracę nad takimi projektami jak Fable, Little Big Planet, Battlefield i Horizon Zero Dawn. Glowmade obecnie pracuje nad nowym kooperacyjnym tytułem, który zostanie wydany przez Amazon Games.

Zespół Glowmade pracuje bardzo ciężko nad naszym nowym IP, a Amazon Games jest świetnym partnerem.” – powiedział Jonny Hopper, szef studia Glowmade. „Zaangażowanie zespołu Amazon Games w pomoc w realizacji naszej kreatywnej wizji było niesamowite. Nie możemy się doczekać, aby pokazać światu, co tworzymy.

O Amazon Games

Oprócz projektów zewnętrznych Amazon Games pracuje także nad swoimi oryginalnymi projektami, za które odpowiedzialne są zespoły deweloperskie w Orange County, San Diego, Seattle i Montrealu. Ich debiutancki projekt, MMO z otwartym światem New World, zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu 28 września. Więcej informacji o Amazon Games dostępne jest tutaj.

Amazon Games również poszukuje utalentowanych osób, które specjalizują się w różnych dziedzinach, aby pomóc przy rozwoju nowych projektów, a także publikacji ekscytujących gier od zewnętrznych deweloperów. Więcej informacji o pracy w Amazon Games dostępne jest na platformie Amazon jobs.

Dodaj komentarz