JARS – Strategia z zagadkami i elementami tower defense z datą premiery na PC i Nintendo Switch

Grywalne demo zostanie udostępnione na Steam 1 października

Wydawca Daedalic Entertainment oraz deweloper Mousetrap Games ogłaszają datę wydania JARS, gry strategicznej z elementami rozwiązywania zagadek i sekwencji Tower Defense.  Premiera na PC oraz Nintendo Switch przewidziana jest na 20 Października, a zainteresowani gracze mogą zapoznać się z jej darmowym demem już 1 października podczas wydarzenia Steam Next Fest.

JARS to strategiczna opierająca się na rozwiązywaniu zagadek i elementach tower defense. Aby osiągnąć swój cel, gracze będą musieli rozbić słoiki zaśmiecające piwnicę. To, co w nich czeka, jest zawsze zagadką, co sprawia, że odkrycia są ekscytujące i zmuszają graczy do dostosowywania się do zmieniających się poziomów. Ponury, ale ujmujący, ręcznie rysowany styl artystyczny nadaje JARS wyrazisty wygląd, który inspirowany jest filmami animowanymi Tima Burtona i Studia Laika.

JARS – Zwiastun produkcji

Więcej o grze

W zatęchłych czeluściach piwnicy rodziców młody Victor próbuje odkryć tajemnice ukryte pod jego domem. Dlaczego w tej tajemniczej księdze brakuje stron i co tam robi Dracula? Podczas swojej dziwacznej przygody Victor stanie twarzą w twarz z paskudnymi stworzeniami, ukrywającymi się w cieniu i będzie musiał trzymać je z dala od tajemniczego Sarkofagu.

Aby obronić sarkofag na każdym poziomie, gracze muszą rozmieścić swoje sługi i przedmioty, takie jak komary, żołędzie i jeże, aby zniszczyć każdy słoik i pokonać potworności pełzające po piwnicy. Dobranie idealnej strategii przez wybór odpowiednich „wojowników“ i połączenie ich z odpowiednimi przedmiotami jest niezbędne do zapewnienia zwycięstwa Victorowi.

Darmowe demo JARS dostępne będzie w ramach wydarzenia Steam Next Fest, które potrwa między 1 a 7 października. JARS jest tworzone przez studio Mousetrap Games, a wydane zostanie przez Daedalic Entertainment. Gra trafi na Steam oraz Nintendo Switch 20 października 2021 roku.

Dodaj komentarz