BIOMOTOR UNITRON – trafia na konsolę Nintendo Switch!

Przebojowa gra RPG Sci-Fi Fantasy studia SNK, znana graczom z konsoli NEO GEO POCKET COLOR, od dziś dostępna jest także na Nintendo Switch!

SNK CORPORATION ogłasza, że ​​BIOMOTOR UNITRON jest już dostępny do pobrania na Nintendo Switch. Pierwotnie opracowany dla NEO GEO POCKET COLOR w 1999 roku, BIOMOTOR UNITRON był pierwszą grą RPG dla systemu przenośnego, spod szyldu SNK. Tytuł ten Pozwala graczom doświadczyć niesamowitego świata fantasy science fiction i walczyć z potężnymi wrogami jako humanoidalny robot bojowy Unitron.

Trailer produkcji.

W Bimotor Unitron gracze wcielają się w pilotów Unitronu, eksplorując lochy w celu zdobycia materiałów potrzebnych do ulepszenia swojego robota. Lochy zmieniają swój wygląd za każdym razem, gdy wchodzi do nich pilot. Kształt Unitronu zmienia się w zależności od poziomu pilota – nowe bronie można rozwijać poprzez syntezę materiałów i części, dzięki czemu każdy może stworzyć własnego Unitrona! 

Na arenie, w galerii sław mistrzów Unitronu, gromadzą się najsilniejsi wrogowie, a gracze mogą walczyć z najsilniejszym Unitronem o chwalebny tytuł „Master of Masters”.

Instrukcja obsługi dołączona do gry dotyczy wersji NEO GEO POCKET COLOR, niektóre informacje mogą się różnić na Nintendo Switch. Funkcje wymiany nie są zaimplementowane.

Dodaj komentarz