Arcadegeddon, kooperacyjny shooter od Illfonic, opuści wczesny dostęp w lipcu 2022

Wersje na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 dołączą do wydań na PC I PlayStation 5

Arcadegeddon, nieustannie rozwijający się kooperacyjny shooter od IllFonic, wychodzi z Wczesnego Dostępu na PlayStation 5 i Epic Games Store we wtorek, 5 lipca 2022 r., wraz z mnóstwem nowej zawartości debiutującej w momencie premiery. Nowi gracze na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One i PlayStation 4 będą mogli po raz pierwszy dołączyć do rozgrywki tego samego dnia, z pełną obsługą trybu crossplay między wszystkimi wersjami.

Gracze staną przed wyzywaniem uratowania lokalnego salonu gier przed złą megakorporacją Fun Fun Co, która sabotowała super grę właściciela salonu Gilly’ego. Dostaną szansę współpracować z maksymalnie trzema przyjaciółmi lub przemierzać cyfrową strefę walki w pojedynkę, odkrywając wiele tętniących życiem biomów, rywalizując o potężne łupy w wyzwaniach PvP i pokonując wielu przerażających bossów dzięki nowej pętli walki z bossami, oraz zupełnie nowemu biomowi, których premiera odbędzie się także w lipcu tego roku.

Dostępnych do zwerbowania jest 11 szefów lokalnych gangów, którzy zlecą graczom zadania pozwalające zdobyć punkty technologii niezbędne do rozwoju umiejętności postaci. Gra oferuje 35 potężnych broni, pomagających unicestwić 8 podstawowych typów wrogów oraz różne warianty każdego z nich, co daje łącznie 31 przeciwników, z 4 nikczemnymi bossami na czele.

Aby podtrzymać przy życiu tradycję kolekcjonowania gier na domowych pułkach, Nighthawk Interactive opublikuje także fizyczne wersje Arcadegeddon na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz wersje Smart Delivery Xbox Series X|S / Xbox One. Wszyscy gracze rozpoczną rozgrywkę od nowa w momencie premiery, a w podziękowaniu za pomoc w tworzeniu gry, osoby wspierające Arcadegeddon we wczesnym dostępie otrzymają pakiet Adopters Bundle. Pakiet ten zawiera unikalny strój i dekorację w Gilly’s Arcade, pięciodniowy boost doświadczenia oraz pakiet zwiększający ilość waluty w grze.

„Ponieważ mieliśmy znacznie mniej fizycznych wydarzeń, aby poznać opinie graczy, Wczesny Dostęp był kluczowym elementem, który pomógł nam doprowadzić Arcadegeddon do końca” – mówi Charles Brungardt, CEO IllFonic. „Dziękujemy wszystkim, którzy dzięki swojemu wkładowi pomogli nam stworzyć to pełne akcji doświadczenie. Wciąż jest czas, aby skorzystać z nagród Early Access przed premierą!”.

Arcadegeddon po premierze dostępny będzie w cenie 29,99 dolarów, wersja Early Access jest obecnie dostępna za 19,99 dolarów w Epic Games Store i na PlayStation 5. Do zapisywania w chmurze i gry online wymagane jest połączenie z Internetem. Funkcje wieloosobowe wymagają również abonamentu PlayStation®Plus i/lub abonamentu Xbox Live Gold.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę producenta i śledź IllFonic na Twitterze, Instagramie i Facebooku.

Dodaj komentarz